Wyniki IX Edycji Zawodów Wspinaczkowych BoulderRes

W ostatni weekend rozegrano IX edycje Zawodów Wspinaczkowych „BoulderRes” w konkurencji bouldering organizowaną przez Rzeszowski Klub Wysokogórski. Poniżej znajdziecie wyniki. Gratulujemy zwycięzcom i organizatorom.

Zdjęcia z zawodów znajdziecie na stronie Szczepana Podolca: http://szczepanpodolec.blogspot.com/

oraz na profilu FB Rzeszowskiego Klubu Wysokogórskiego: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.901251443219084.1073741838.144377448906491&type=1

 

boulderes

Podium kobiet:

1 Paulina Kalandyk
2 Ola Niemiec
3 Gosia Rudzińska

Najlepsza trójka wśród mężczyzn: 

1 Yuriy Dziubiak
2 Roman Batsenko
3 Paweł Grochowalski

Pełne wyniki eliminacji

KOBIETY
nr Imie Nazwisko Klub Miasto Bonus Top Suma
1 Gosia Rudzińska AKW Kotłownia/ adidas Lublin 0 18 54
2 Katarzyna Smagała Avatar, Heartbeat Kraków, Avatar 1 17 52
3 Ola Niemiec KS Korona Kraków 1 17 52
4 Paulina Kalandyk RKW Rzeszów 1 17 52
5 Daria Brylova KS Korona, e-climbingshop, Heartbeat Kraków 2 16 50
6 Kasia Janicka KS Korona Kraków 4 12 40
7 Zofia Bernasik Avatar Kraków 4 10 34
8 Milena Marczak AKW Kotłownia Lublin 7 8 31
9 Kasia Berbeka KS Korona Krakow 5 8 29
10 Jadwiga Szkatuła ReniSport Kraków 4 8 28
11 Katarzyna Kuśmider 5 6 23
12 Alina Ziemiańska Kraków 2 7 23
13 Barbara Irzeńska RKW Rzeszów 5 4 17
14 Zofia Lorys Avatar Kraków 5 4 17
15 Marta Stasto Krakow 4 4 16
16 Benita Siepierska AZS PRz Rzeszów 5 3 14
17 Maria Hejnosz PRz Białobrzegi 3 3 12
18 Klaudia Kwolek RKW Rzeszów 6 2 12
19 Agnieszka Baran Kraków 2 3 11
20 Wiktoria Bednarska Boguchwała 3 2 9
21 Aleksandra Osiniak AZS URz Rzeszów 2 2 8
22 Agnieszka Krzysztofiak bez Lublin 2 1 5
23 Monika Dobersztyn Kraków brak danych 0
24 Karolina Szatanik Kraków brak danych 0
25 Joanna Bykowska KS Korona Kraków brak danych 0

Pełne wyniki:

MĘŻCZYŹNI
nr Imie Nazwisko Klub Miasto Bonus Top Suma
1 Yuriy Dziubiak Kiev 0 21 63
2 Roman Batsenko KS Korona, e-climbingshop, Portal Górski, SCARPA, Heartbeat, Marson Kraków 0 21 63
3 Paweł Grochowalski Avatar Avatar/Kraków 1 20 61
4 Krzysiek Szalacha MKS Tarnovia Rzeszów 1 20 61
5 Jacek Matuszek Avatar, Climb.pl Kraków 1 20 61
6 Arkadiusz Millan Avatar Kraków 1 19 58
7 Bartosz Zasadny 1 18 55
8 Grzegorz Rawinis CW transformator Katowice 0 18 54
9 Konrad Janek AKW Kotłownia Lublin 2 17 53
10 Łukasz Rogowski KW Nowy Sącz Nowy Sącz 2 17 53
11 Michał Pietrucha 17 51
12 Maciek Słowiński Avatar Kraków 0 16 48
13 Maciej Sitarz KS Korona Kraków 2 15 47
14 Piotruś Ginszt AKW Kotłownia Lublin 1 15 46
15 Dawid Czuba Avatar Kraków 0 15 45
16 Aleksander Szczuchniak AKW Kotłownia Lublin 3 14 45
17 Zbyszek Bardel Bielsko Biala 3 14 45
18 Jacek Ciaś Cw Top Nowy Targ 2 14 44
19 Szczepan Podolec RKW Rzeszów 2 14 44
20 Krzysiek Tatara Avatar Kraków 2 14 44
21 Dawid Warchał Avatar Kraków 2 14 44
22 Maciej Bedrejczuk KWW Rzeszów 2 14 44
23 Jakub Dyrcz CW TOP Nowy Targ 1 14 43
24 Konrad Akowacz Kraków 3 13 42
25 Piotr Zielinski KS korona Kraków 6 12 42
26 Kamil Mucha KW Nowy Sącz Nowy Sącz 14 42
27 Marcin Baranowski Stalowa Wola 2 13 41
28 Hubert Kulpa 2 13 41
29 Adam Nowak RKW Rzeszów 2 13 41
30 Karol Grębski Kraków 2 13 41
31 Mateusz Tarnowski Krakow 4 12 40
32 Adam Zawadzki Sanok 4 12 40
33 Łukasz Orzechowski Vincentpower Kraków 3 12 39
34 Wojtek Radzik Rocodromo Kraków 3 12 39
35 Łukasz Filipiak Kraków 3 12 39
36 Radosław Jaroszek Gliwice 2 12 38
37 Tomasz Juszczyk RKW Jasło 5 11 38
38 Artur Jagusztyn RKW/ salewa.sklep-luz.pl Rzeszów 3 11 36
39 Piotr Kulikowski 3 11 36
40 Piotr Łupicki Kraków 3 11 36
41 Marcin Kowalik Reni Sport Kraków 3 11 36
42 Lesser Lesserowski Kotłownia Lublin 5 10 35
43 Michał Mrozik Lublin 2 11 35
44 Kuba Polak KW Nowy Sącz Nowy Sącz 2 11 35
45 oskar Głąbiński 1 11 34
46 Marcin Tomala RKW Rzeszów 6 9 33
47 Tymek Tutak Reni sport Kraków 3 10 33
48 Marcin Ciepielewski AKW Kotłownia Lublin 3 10 33
49 Jacek Jastrzębski Avatar Kraków 5 9 32
50 Tomek Nosal JKS Jarowa Rzeszów 5 9 32
51 Aleksander Kałużyński Kraków 2 10 32
52 Mateusz Szpak RKW Jasło 4 9 31
53 Tomasz Ostasz rkw Rzeszów 4 9 31
54 Maciej Guja Vincent Power Kraków 4 9 31
55 Artur Wróbel 6 8 30
56 Piotr Duszczenko AKW Kotłownia Lublin/Rzeszów 3 9 30
57 Roman Kharytonov Reni sport Krakow 3 9 30
58 Pawel Kalisz Rzeszów 3 9 30
59 Jakub Gryka AKW Kotłownia Lublin 8 7 29
60 Krzysztof Stępień RKW Rzeszów 2 9 29
61 Paweł Olejnik Starościn 5 8 29
62 Rafał Karpiński 1 9 28
63 Edward Twardowski RKW Rzeszów 4 8 28
64 Rafał Brattig Stopka Grybów 6 7 27
65 Jakub Stec RKW URZ RZESZÓW 5 7 26
66 Dariusz Jurczak KW Nowy Sącz Nowy Sącz 5 7 26
67 Mateusz Hejnosz PRz Białobrzegi 4 7 25
68 Karol Krajnik Avatar Kraków 4 7 25
69 Tomasz Motyka AZS UR Rzeszów 4 7 25
70 Hubert Bożek CW Top Nowy Targ / Stalowa Wola 4 7 25
71 Marcin Dudek KWBB Rzeszów 6 6 24
72 Tomasz Cabała 3 7 24
73 Patryk Pilch AZS Prz Hucisko Nienadowskie 2 7 23
74 Bartosz Łuksik RKW Łańcut 4 6 22
75 Jakub Stec KOBI RKW Rzeszów 1 7 22
76 Piotr Sołtys Boguchwała 3 6 21
77 Maciek Pawłowski Nowy Sącz 6 5 21
78 Jakub Wierzbanowski Reni-Sport Kraków 2 6 20
79 Piotr Łojowski 2 6 20
80 Michał Osiniak AA25+ Rzeszów 2 6 20
81 Marcin Filipek nałęczów 5 5 20
82 Tomasz Giela KWK Gorlice 5 5 20
83 Paweł Pawliczak RKW Rzeszów 1 6 19
84 Paweł Baran Rzeszów 4 5 19
85 Szymon Kordyaczny kraków 7 4 19
86 Mateusz Sokalski Skarpa Lublin 4 5 19
87 Konrad Forystek Rzeszów 3 5 18
88 Jacek Smoroński AZS URZ Rzeszów 6 4 18
89 Grzegorz Rusin Stalowa Wola 2 5 17
90 Łukasz Grymulski AKW Kotłownia Lublin 14 1 17
91 Sławek Cag RKW Rzeszów 2 5 17
92 Maciek Kasprzyk brak Rzeszów 1 5 16
93 Karol Mazur RKW Rzeszów 1 5 16
94 Giorgi Lekveishvili Avatar Krakow 1 5 16
95 Maciek Siekiera Motyka AZS PRz Rzeszów 3 4 15
96 Paweł Krupa Rzeszów 3 4 15
97 Florian Nowakowski Kraków/Rzeszów 2 4 14
98 Tomasz Dembowski Stalowa Wola 2 4 14
99 Michał Korbut RKW Rzeszów 1 4 13
100 Grzegorz Kudłacz RKW Rzeszów 2 3 11
101 Karol Jastrzębski Avatar Kraków 1 2 7
102 Paweł Kapica AKW Kotłownia Lublin 4 1 7
103 Łukasz Miedza KS Korona Kraków brak danych 0
104 Mateusz Charycki AKW KOTŁOWNIA Lublin brak danych 0
105 Bartosz Błachnia Skarpa Lublin Skarpa brak danych 0
106 Kuba Trzajna KW Nowy Sącz Nowy Sącz brak danych 0
107 Dominik Kogut Warszawa brak danych 0