10 Mistrzostwa Śląska – wyniki

09 lutego w Orzeszu – Jaśkowicach odbyły się po raz dziesiąty Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych we wspinaczce sportowej. Zawody były jednocześnie II eliminacją Turnieju 4 Ścianek i zgromadziły na starcie ok. 70 młodych zawodników z całej Polski.

 

Wyniki Mistrzostw Śląska:

MALUCHY DO 9 LAT

DZIEWCZĘTA:

1. MARKETA JANOSOVA (HK ORLOWA)
2. MARTYNA SZYMAŃSKA (UKS BRZESZCZE)
3. OLGA TYRNA (CW TOTEM B-BIAŁA)
4. ANDELA VADROVCOVA (HO SVC LIPNIK)
5. OLIWIA KOCZELA (SP-4 ORZESZE JAŚKOWICE)
6. AMELIA TURKIEWICZ (AKG ŁÓDZ)
7. JADWIGA TYRNA (TOTEM)
8. IGA POTĘPA (TRANGO B-BIAŁA)
9. WIKTORIA KRĘTOSZ (SP-4 ORZESZE)

CHŁOPCY:

1. KOSTEK SOBAŃSKI (UKA AGAMA, Climbrock)
2. BŁAŻEJ KOSMALSKI (AKG ŁÓDŹ)
3. ADAM ADAMOWSKY (HK ORLOWA)
4. JAN RAJSKI (UKS BRZESZCZE)
5. STAŚ SOBAŃSKI (NIEPORĘT)

DZIECI 10-11 LAT, DZIEWCZĘTA:

1. MAJA MAKUCH (TOTEM BIELSKO-BIAŁA)
2. MARYSIA URBAN (TRANSFORMATOR KATOWICE)
3. DOROTA CZECH (W SKALE ORZESZE)
4. BIANKA JANECKA (AWF KATOWICE)
5. JULIA ERM (SP-ORZESZE JAŚKOWICE)
6. OLIWIA OSZUST (SP-31 ZABRZE ROKIETNICA)
6. MAJA KUCHARSKA (DK JAWORZNO)
6. NADIA PŁASZCZYK (TRANSFORMATOR)
9. MARTYNA GUZIK (SP-4 ORZESZE)
10. IZA SZYMAŃSKA (UKS BRZESZCZE)
11. IWONA CHROBOK (SP-4 ORZESZE)
12. MAJER ANETA (SP-4 ORZESZE)

CHŁOPCY:

1. FILIP KAŁAT (TOTEM)
2. DOMINIK KŁOPOTEK (KW JASTRZĘBIE)
3. ĆENEK BABAĆA (HO SK ŻELEZARNY PROSTEJOW)
4. KAZIMIERZ KUDRYS (TOTEM)
5. KAROL KANCELISTA (SP-4 ORZESZE)
6. JAKUB KANCELISTA (SP-4 ORZESZE)

MŁODZICY 12-13 LAT, DZIEWCZĘTA:

1. ELIŚKA ADAMOWSKA (HK ORLOVA))
2. OLA KAŁUCKA (MKS TARNOWIA TARNÓW)
3. NATALIA KAŁUCKA (MKS TARNOWIA TARNÓW)
4. KLAUDIA MICHAŁOWSKA (KW JASTRZĘBIE)
5. KLAUDIA WOŻNIAK (SKARPA BYTOM)
6. GOSIA PLUSKOTA (KW JASTRZEBIE)
7. AGATA KRZYKAŁA (KW JASTRZĘBIE)
7. DOMINIKA SZULIK (KW JASTRZĘBIE)
7. DOMINIKA HREMAN
10. WERONIKA WOJDYŁA (SP-31 ZABRZE)
10. AGNIESZKA PIKULSKA (STREFA WSPINANIA KRAKÓW)
12. ANNA BURGETOWA (HK ORLOVA)

CHŁOPCY: 

1. RAFAŁ BĄK (TRANSFORMATOR KATOWICE)
2. JAKUB OBRACAJ (KW JASTRZĘBIE)
2. FILIP PAPIERNIK (TOTEM)
4. TOMASZ PYRCIK (TRANSFORMATOR)
5. BŁAŻEJ PIERYJA (UKS BRZESZCZE)
6. GRZEGORZYCA PATRYK (GIERAŁTOWICE)
7. WIKTOR KOBIELA (TRANSFORMATOR)

JUNIORZY14-16 LAT, DZIEWCZĘTA:

1. BASIA SALWIŃSKA (STREFA WSPINANIA)
2. OLA SZCZUREK (KW JASTRZĘBIE)
3. ANGELA CELUSTA(KW JASTRZĘBIE)
4. HANNA ZŁOTEK (BRZESZCZE)
5. KINGA KLUSKA (CSC ADVENTURE ACADEMY CHORZÓW)
6. HANA KROUPOVA (HK ORLOVA)

CHŁOPCY:

1. SZYMON PĘCIKIEWICZ (UKS BRZESZCZE)
2. IGOR FOJCIK (CECHOWNIA RYBNIK)
3. PAWŁOWSKI ŁUKASZ (KW JASTRZĘBIE)
4. ŁUKASZ TAŃSKI (KW JASTRZĘBIE)
5. Gniewko Wawrzyńczak (W SKALE PAWŁOWICE)
6. KAMIL URBAN (TOTEM)
7. JAKUB DVOULETY (HO SK ZELEZARNY PROSTEJOV)
8. WOJTEK PEŁKA (KS KORONA KRAKÓW)
9. MACIEK GRZELAK (PROGRES CHORZÓW)
10. MARTIN STAROSTKA (HK ORLOVA)

 

Organizatorami i sponsorami imprezy byli:


SP-4 ORZESZE-JAŚKOWICE

URZĄD MIEJSKI W ORZESZU
SZKOŁA WSPINACZKOWA  HALINY I JACKA CZECH „W SKALE”
CLIMB ON
HiMOUNTAIN

LHOTSE
MILO
UNI-SPORT
MAMMUT
TENDON
HURTOWNIA „FATRA”
KONG

Autorem  dróg i szefem zawodów był Jacek Czech (Szkoła Wspinaczkowa Haliny i Jacka Czech „W SKALE”).

Kolejne zawody w ramach Turnieju 4 Ścianek już 10 marca w CW „TOTEM” Bielsko Biała.

Zapraszamy!

You might also like More from author