Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Projekt 1000 Dróg/1000 Lines – prośba o wsparcie!

Jak już mogliście się zorientować z Newsów, które zamieszczałem w tym roku na temat nowych dróg, wystartowałem z projektem o nazwie „1000 Dróg”. Jest to plan osiągnięcia tysiąca autorskich przejść – po angielsku FA (First Ascent). Nowe drogi z różnym natężeniem otwieram od 1991 roku. W ostatnich latach moja działalność eksploracyjna uległa przyspieszeniu: rocznie otwierałem około 100 nowych dróg, zagospodarowując całe skały i rejony.

Ewakuacja VI.2; Dolina Czubrówki fot: Anna Dara
Jacek Trzemalski Ewakuacja VI.2; Dolina Czubrówki
fot: Anna Dara

W tym roku zagospodarowałem Turnię Skwira i Paśnik w Dolinie Będkowskiej, Kość, Jednorożca, Bulwę i Łopatkę w Dolinie Czubrówki oraz Obelisk w Czarnorzekach, a informacje o nich wraz z topo możecie znaleźć w internecie. Decydując się na projekt „1000 dróg” miałem na koncie 700 FA. Zakładam, że jest realna szansa na osiągnięcie równego tysiąca w przeciągu najbliższych 3 sezonów. Mimo pomocy sprzętowej, którą otrzymuję od sponsorów, nie uda się osiągnąć celu bez Waszego wsparcia. Dlatego na portalu Zrzutka.pl założyłem składkę na mój projekt pod adresem:

https://zrzutka.pl/vazgjx

Minimalna wpłata wynosi 40 zł: to mniej więcej koszt osadzenia 2 ringów. Liczę, że włączycie się do akcji, a Wasze wpłaty będą oznaczały poparcie dla tego co robię, czyli tworzenia bazy, z której korzystają wszyscy wspinacze. Bieżące informacje możecie śledzić na profilu facebookowym, do polubienia którego zachęcam: https://www.facebook.com/1000lines/
Każdy kto wpłaci kwotę odpowiadającą ubezpieczeniu jednej drogi może liczyć na współautorstwo! Skała, długość i poziom trudności są do indywidualnego ustalenia. Minimalne wyposażenie to 3R+ST, a w więc wpłata w wysokości 100 zł. Dłuższe drogi to odpowiednia wielokrotność. Pamiętajcie – bez Was się nie uda!

Liczę na Was!
Jacek Trzemżalski

Baner sponsorzy 1000 Lines