Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

4 Zielone górowanie mocy

Klub Wysokogórski Zielona Góra po raz czwarty organizuje wspinaczkowe zawody boulderowe „Zielone górowanie mocy”, które są jednocześnie poświęcone pamięci naszego Kolegi, Bartka Kuczewskiego- tragicznie zmarłego prezesa KWZG. Zawody cieszą się coraz większym zainteresowaniem w środowisku wspinaczy, co potwierdza wzrastająca liczba uczestników. Udało nam się już zdobyć ogólnopolską renomę oraz silną pozycję wśród imprez tego typu odbywających się w naszym kraju. Na „Zielone górowanie mocy” przybywają zawodnicy nie tylko z województwa lubuskiego, ale również z Poznania, Gniezna, Częstochowy czy Wrocławia.

Tegoroczna edycja odbędzie się 1 grudnia. Formuła zawodów boulderowych wygląda następująco:

  1. Eliminacje- 9 baldów, 3 grupy

  2. Półfinały- 5 baldów

  3. Finał- 3 baldy

Zawodnicy zmagają się na ściance wspinaczkowej KW Zielona Góra, którą można obejrzeć na naszej stronie internetowej www.kwzg.pl. Pomiędzy kolejnymi blokami zawodów zaplanowaliśmy kilka dodatkowych atrakcji dla przybyłych, ale więcej szczegółów na ten temat wkrótce.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „ IV Zielonym Górowaniu Mocy”. Od 19 listopada ruszy internetowy system zapisów udostępniony na stronie www.kwzg.pl. Wpisowe wynosi 25 zł (w ramach kwoty zawodnik otrzymuje: koszulkę, zestaw startowy, poczęstunek, ciepłe napoje i oczywiście możliwość korzystania z afterparty). Szczegółowe informacje można odnaleźć na portalu Klubu Wysokogórskiego Zielona Góra oraz naszym facebookowym profilu.