Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

5. edycja Gier DryToolowych o Kaziową Igłę – przesunięcie terminu

logo1

Dziękujemy wszystkim za wpisanie się na listę uczestników 5. edycji Gier Drytoolowych o Kaziową Igłę.

Niestety, spełnił się czarny scenariusz, który zakładaliśmy pisząc wcześniejsze zaproszenie-zapowiedź – i zimowa pogoda jednak nie wytrzymała. Od zeszłego wtorku dni mamy w Kielcach ocieplenie, któremu towarzyszą intensywne opady deszczu. To, w połączeniu z prognozami przewidującymi powrót zimy dopiero w piętek, zmusza nas do przesunięcia terminu Imprezy, i to o dwa tygodnie – na dni 23-24 lutego. Ten odległy termin wynika z faktu, że wcześniej, w dniach 16-17 przewidziano kolejną, XI już odsłonę Memoriału Bartka Olszańskiego, z którym nie chcielibyśmy ani rywalizować, ani konkurować. Wręcz przeciwnie – zachęcamy gorąco do czynnego udziału w tym wydarzeniu.

Przepraszamy za tę niedogodność, ale powodowane jest to troską o bezpieczeństwo uczestników oraz dobry standard Imprezy. Z naszych wieloletnich doświadczeń wiemy, że po tak długiej i głębokiej odwilży potrzebne są co najmniej 2-3 doby tęgiego mrozu, aby to kruche miejsce nadawało się do przyjęcia takiego dużego obciążenia wspinaczkowego, na całym swoim obszarze.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim Wam będzie pasować nowy termin (plany wspinaczkowe, górskie, obozy klubowe…etc) – na dniach rozstrzygniemy techniczną stronę aktualizacji listy uczestników i zamieścimy dodatkowe informacje.

Miejmy nadzieję, że za dwa tygodnie z niewielkim okładem będzie nam dane spotkać się i cieszyć wspinaniem w dobrych warunkach.

Pozdrawiamy
Komitet organizacyjny ŚKA

 

Informujemy jednocześnie, że lodospad (który można obejrzeć m.in. na filmiku zamieszczonym tu: http://brytan.com.pl/forum/read.php?4,21027 lub przeczytać tu: http://wspinanie.pl/serwis/201302/04-Kadzielnia-Kielce-lodospad.php) ku naszemu zdziwieniu przetrwał zaskakująco dobrze czas odwilży i cały czas możliwe jest na nim sensowne wspinanie. Zatem zapraszamy wszystkich chętnych do jego odwiedzania.