Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Akcja Zima 2016

Po raz kolejny osoby zrzeszone w PZA będą objęte akcją „ZIMA”, dzięki temu noclegi w MOKU i Betlejemce będą mniej bolesne dla kieszeni.

pza_ikona
„Akcja Zima” będzie się odbywać w terminie od 7 stycznia do 31 marca 2016. Dzięki uprzejmości i wieloletniej współpracy Pani Marii Łapińskiej i Polskiego Związku Alpinizmu zmianom nie ulegają ceny noclegów w Starym Schronisku w Morskim Oku. Warunki konieczne do spełnienia, aby stać się beneficjentem „Akcji Junior” są również takie same jak w roku 2015.

iwonabocian_betlejem
fot. Iwona Bocian

W sezonie zimowym 2016 dzięki dofinansowaniom Polskiego Związku Alpinizmu oraz Pani Marii Łapińskiej ceny noclegów w Starym Schronisku w Morskim Oku będą następujące:

  • dla osób będących członkami organizacji zrzeszonych w PZA i posiadających legitymacje klubowe z opłaconymi składkami (minimum za pierwszy kwartał 2016): 21 zł +2 zł opłaty klimatycznej,
  • dla uczestników „Akcji Junior”: 10 zł + 2 zł opłaty klimatycznej.

W Centralnym Ośrodku Szkolenia PZA „Betlejemka” na Hali Gąsienicowej, ceny noclegów kształtują się następująco:

  • dla osób będących członkami organizacji zrzeszonych w PZA i posiadających legitymacje klubowe z opłaconymi składkami (minimum za pierwszy kwartał 2016): 25 zł,
  • dla uczestników „Akcji Junior”: 12,50 zł,
  • dla członków honorowych PZA: bezpłatnie,
  • dla pozostałych osób: 36 zł.

„Akcja Junior” przeznaczona jest:

dla wspinaczy w wieku do 30 lat, którzy legitymują się kartą taternika lub zaświadczeniem o ukończeniu kursu tatrzańskiego w latach 2013-2015, organizowanego zgodnie z programem PZA, które należy okazać w trakcie opłaty za nocleg, w przypadku taterników jaskiniowych konieczne jest posiadanie karty taternika jaskiniowego – 3 lata od zdania egzaminu, dla osób, które mają opłacone składki w klubie zrzeszonym w PZA.

 
Informacji na temat miejsc udziela kierownik COS PZA Betlejemka — Adrian Koźbiał
telefon komórkowy: 603 424 101,
telefon stacjonarny: 018 201 91 24,
e-mail: betlejemka@pza.org.pl.

Wszelkie zapytania i uwagi należy kierować bezpośrednio do Ditty Kicińskiej (tel. +48 502 125 216, e-mail: kt@pza.org.pl).

Zapraszamy!!!
Komisja Tatrzańska
Polski Związek Alpinizmu