Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Ale, ale.. nie ma darmowych obiadów.

Ciepła wiosna, gorące lato, kolorowa jesień – super-wspinanie w nowo udostępnionym rejonie, w cieniu starych buków, z doskonałą asekuracją. Widzicie to, prawda?


Tyle, że.. to rezerwat przyrody, więc wiadomo – zakazy, nakazy.. Ale Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”, nie bacząc na srogą tegoroczną zimę robi wszystko, by po ustąpieniu śniegów wspinanie na Zubowych Skałach w rezerwacie Pazurek koło Olkusza było legalne, przyjemne i bezpieczne.
Właśnie zakończyła się wizja lokalna z udziałem przedstawicieli Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Krakowie, Nadleśnictwa Olkusz oraz IŚW „Nasze Skały” PZA, „odbierająca”  (bez zastrzeżeń i uwag) jesienne prace ekiperskie w rezerwacie.
To już przedostatni krok przed.. legalnym super-wspinaniem w nowo udostępnionym rejonie, w cieniu starych buków, z doskonałą asekuracją.

Ale, ale.. nie ma darmowych obiadów – mimo „skromnego prowadzenia się” ponosimy duże (choć w przeliczeniu na jednego polskiego wspinacza prawie zerowe) koszty działalności i „zwyczajowo” prosimy Was o pomoc finansową – czy to z 1 % PIT (KRS 0000084062 – koniecznie z celem szczegółowym „Nasze Skały), czy to poprzez dowolną darowiznę na konto Polskiego Związku Alpinizmu nr 48 1500 1126 1211 2009 3906 0000 (tytuł wpłaty: „Nasze Skały”)

Pomóżcie nam, czyli sobie. Dziękujemy!
IŚW „Nasze Skały”