Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

1% dla Ani Starosolskiej

Ania ma prawie 4 latka i jest najwspanialszą roczną dziewczynką na świecie.

a1

 

Paskudne słowa „opóźnienie psychomotoryczne na tle kryptogennych zaburzeń neurologicznych” nie oddają co się dzieje. Ania cięgle uczy się chodzić, mówi kilka słów, waży tyle co typowa 10-o miesięczna dziewczynka, a obwód główki odpowiada 5-o miesięcznemu dziecku.

a2

 

Choroba jest niezdiagnozowana, choć wiemy już o potężnym opóźnieniu mielinizacji (dokładniejszy opis i wyniki badań na www.aniastarosolska.blogspot.com). Możemy pomóc Ani przekazując 1% podatku poprzez Fundację Dzieciom ”Zdążyć z pomocą” KRS: 0000037904       Cel szczegółowy 1%: 17874 – Starosolska Anna

a3

a4

 

W Smoleniu wspinacie się głównie dzięki wieloletniej pracy Andrzeja “Szczepana” Starosolskiego, dziś jego córeczka Ania potrzebuje pomocy (tak, to ten materiał powyżej).

smolen

Mimo ponad 3 lat przeróżnych badań choroba Ani jest niezdiagnozowana ale upraszczając: mając prawie 4 lata jest 1-o rocznym dzieckiem. Więcej o Ani przeczytacie na www.aniastarosolska.blogspot.com Możemy pomóc Ani przekazując 1% podatku poprzez Fundację Dzieciom ”Zdążyć z pomocą” ( KRS: 0000037904, Cel szczegółowy 1%: 17874 – Starosolska Anna)