Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Pomóżmy sprowadzić Anię Tyszkiewicz do szpitala w Warszawie

31 sierpnia 2015 Ania Tyszkiewicz (KW Warszawa) uległa wypadkowi podczas wspinaczki w Tatrach Słowackich spadając z wysokości około 20 m. W wyniku upadku doznała bardzo ciężkich urazów głowy, kręgosłupa, a także narządów wewnętrznych. Po akcji ratunkowej została przetransportowana do szpitala w Popradzie, a stamtąd do specjalistycznego szpitala Koszycach gdzie przeszła szereg operacji. Obecnie znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej, jej stan jest krytyczny.

Rodzina i bliscy Ani, starają się sprowadzić ją do szpitala w Warszawie gdzie czeka już na nią miejsce w jednym ze szpitali, niestety transport lotniczy – bo tylko taki wchodzi w grę w jej stanie, nie zostanie zrefundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Ubezpieczenie Ani – jak to często w takich przypadkach bywa – nie obejmowało transportu chorego.

aniatyszkiewiczkwwarszawa

Koszt transportu to około 40 tys. zł.

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki udostępniła swoje konto do zbiórki wpłat darowizn na cel szczegółowy: „pomoc Ani Tyszkiewicz”. Numer rachunku bankowego Fundacji: 04 1160 2202 0000 0000 5515 5611

Wpłat dla Ani można dokonać w każdej chwili przez stronę naszej Fundacji, klikając w link:fundacjakukuczki.pl/pages/darowizna.php a następnie wybierając wśród celów: „pomoc Ani Tyszkiewicz”. Dziękujemy w imieniu Ani.

KW Warszawa