Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Aucja wspinaczkowe WOŚP – narty Andrzeja Bargiela

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiega w niecodzienny sposób, jednak jedno się nie zmieniło. Jak co roku możecie wesprzeć WOŚP licytując przedmioty na Allegro. Przejrzeliśmy dla Was aukcje i wybraliśmy najciekawsze. Przed Wami smakowity kąsek – narty Andrzeja Bargiela.

Autorski projekt nart Sunt Leones to hołd złożony pierwotnemu rzemiosłu, przez co każdy z elementów nart został wykonany ręcznie. Do produkcji wykorzystano naturalne tworzywa uzyskane z polskich drzew – jabłoni, świerka i jesionu – dzięki którym narty posiadają odpowiednią sprężystość i wytrzymałość. Zatopiony w narcie lew z logo Sunt Leones został wykonany z brązu i jest on nawiązaniem do pierwotnych emblematów, którymi sygnowane były kiedyś narty. Dla zachowania szlachetnego góralskiego minimalizmu wszelkie elementy graficzne na nartach zostały wytłoczone w drewnie.

Para nart, która została przekazana na licytację posiada wygrawerowane serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz autograf Jurka Owsiaka.

Licytacja kończy się w piątek, 5 lutego 2021 i dostępna jest pod adresem:
https://allegro.pl/oferta/andrzej-bargiel-limitowane-narty-sun-leones-10049287753?fbclid=IwAR33ej5KhLjktsvRMgw8o2E7nzl8azDOGK4r-Cms7JRj_0POGgMwxBEP_4I