Bardzo dobry występ naszej reprezentacji w Pucharze Świata w czasówkach

Nadrabiamy zaległości z majówki. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze sprinterki i sprinterzy podczas Pucharu Świata w Chińskim Chongqing.
Wśród kobiet najlepiej z naszych reprezentantek wypadła Klaudia Buczek, która zajęła drugie miejsce. Tuż za nią uplasowała się Ola Rudzińska.

ChMspbCUYAA6CnzOla w 1/4 finału osiągnęła najlepszy czas zawodów –  8,24s.
Pozostałe nasze reprezentantki zajęły miejsca:

6. Edyta Ropek
14. Anna Brożek

buczekrudzinskachiny
Klaudia Buczek i Ola Rudzińska. for. klaudiabuczek.com

Wśród mężczyzn tuż za podium zawody skończył Marcin Dzieński. Bardzo mało zabrakło, żebyśmy zobaczyli Marcina w finale ponieważ bieg półfinałowy przegrał o 0,02 sekundy (dwie setne!)

Na pocieszenie Marcinowi został nowy rekord Polski, który ustanowił w biegu półfinałowym. Nowy rekord wynosi 5.97s.
W zawodach zwyciężył Dimitrii Timofeev przed Liborem Hrozą i Danilym Boldyrevem.

Pozostali reprezentanci zostali sklasyfikowani na miejscach

19. Michał Lewicki
20. Tomasz Sordyl

Kolejne zawody już w ten weekend. Tym razem najlepszych sprinterów gościć będzie chińskie Nanjing.