Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

„Bez Limitu” – powstaje film o Oli Taistrze

Kobiet, które wspinają się na takim poziomie jest na świecie zaledwie kilka. Wśród nich Ola Taistra. „Jestem świadoma tego, że mogę być najlepszą na świecie, więc się nie zatrzymuję na tym, co jest teraz” – mówi w filmie „Bez limitu”, nad którym pracuje właśnie Urszula Laskowska.

OlaTaistra

Fot. M. Leśniewski

Reżyserka za namową bohaterki swojego filmu też zaczęła się wspinać. „Jest to film o pokonywaniu dwóch dróg. Drogi wspinaczkowej, niezwykle trudnej, z poziomem zarezerwowanym praktycznie tylko dla mężczyzn. Oraz o drodze wewnętrznej”. Co to znaczy dla Oli? Dowiecie się, jeśli film powstanie – a do tego potrzebne jest wsparcie.

Twórcy filmu: reżyser Urszula Laskowska oraz operator Olaf Malinowski to debiutanci. Urszula Laskowska to absolwentka kursu dokumentalnego DOK PRO w Szkole Wajdy a Olaf Malinowski ukończył Wydział Operatorski w katowickiej filmówce. Obydwoje się wspinają. „Aby dokończyć projekt potrzebujemy Waszego wsparcia. Mamy zgromadzone większość środków na produkcję filmu. Jednak ponieważ zdjęcia odbywają się w Hiszpanii potrzebujemy dodatkowych pieniędzy na działania związane z tak trudną lokalizacją” – piszą.

Informacje, jak wesprzeć ich działania znajdziecie na stronie

http://polakpotrafi.pl/projekt/bez-limitu