Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Charytatywne aukcje górskie dla Ani! Wylicytuj Primaloft Janusza Gołebia z wyprawy na Gasherbrum I

Tatą Ani jest Andrzej ’Szczepan’ Starosolski, którego nie trzeba chyba przedstawiać szczególnie miłośnikom wspinania w Smoleniu. Ogrom pracy jaką włożył w przygotowanie tego rejonu jest nie do przecenienia. Ania córeczka Szczepana choruje na Zespół Cockayne’a, bardzo ciężką i bardzo rzadką chorobę genetyczną.

dla_ani

Niedawno dla całej rodziny pojawiła się nadzieja. Klinika w USA leczy z sukcesem już 2 dzieci z Zespołem Cockayne’a. Dzieci żyją już prawie dwa razy dłużej niż zwykle w Zespole Cockayne’a, przywrócono funkcję chodu, mówią prawie pełnymi zdaniami. Jednak koszty tej terapii są ogromne. W tej chwili Ania ma za sobą pierwszą dawkę, niedługo potrzebna będzie ponowna wizyta w USA.

Terapię trzeba powtarzać co pół roku, przez całe życie, koszty to 30.000$ pierwsza dawka, połowę z tego kolejne a dochodzą przeloty, pobyt, standardowa rehabilitacja itp.

Aby pomóc rodzicom Ani w zebraniu funduszy na walkę z chorobą zachęcamy do wzięcia udziału w aukcjach, na których wylicytować można przedmioty przekazane przez Janusza Gołębia, Wojtka Kurtykę, Łukasza Dudka, Jacka Czecha i Adama Bieleckiego. W tej chwili są to m.in:

  • KURTKA PROMALOFT JANUSZA GOŁĘBIA ZE ZWYCIĘSKIEJ WYPRAWY ZIMOWEJ NA GASHERBRUM I
    WRAZ Z WIDOKÓWKĄ Z WYPRAWY PODPISANĄ PRZEZ JANUSZA GOŁĘBIA
  • CHIŃSKI MAHARADŻA WOJTKA KURTYKI Z DEDYKACJĄ AUTORA
  • KARTKA WYPRAWY NA BROAD PEAK MIDDLE Z AUTOGRAFAMI
  • KARTKA WYPRAWY NA K2 Z PODPISEM JANUSZA GOŁĘBIA
  • WIDOKÓWKA Z WYPRAWY NA ANNAPURNĘ IV Z PODPISAMI
  • WIDOKÓWKA Z ZIMOWEJ WYPRAWY NA GASHERBRUM ILista aukcji znajduje się na stronie:

www.dlaani.pl/charytatywne-aukcje-gorskie/