Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Czeka czekan! Konkurs Eliteclimb

W konkursie ogłoszonym przez Eliteclimb do wygrania jest ultra lekki czekan wykonany z włókien węglowych i kevlarowych.
Prawdopodobnie wielu z Was nie słyszało jeszcze o tej nowej Polskiej marce, dlatego przed opisem konkursu chcielibyśmy przybliżyć Wam firmę Eliteclimb, której sprzęt zobaczycie w nadchodzącym sezonie zimowym na zawodach Lodowego Pucharu Świata.
logo elite

Eliteclimb- zmiana na lżejsze

Eliteclimb to nowa marka sprzętu wspinaczkowego.Wykorzystanie innowacyjnej technologii , pozwala na tworzenie niespotykanie lekkich, a zarazem wytrzymałych produktów. W całości ręcznie wykonywany sprzęt wspinaczkowy z włókien węglowych i kevlarowych osiąga niemal połowę wagi rynkowych odpowiedników.
Flagowy produkt czekany „Salamandro” oraz łopaty lawinowe „Sultro” są obecnie używane podczas wyprawy na K2 oraz Broad Peak.
Misją Eliteclimb są najwyższej jakości wykonywane na zamówienie produkty, które pomagają w realizacji sportowych marzeń.
logo czekan

Konkurs

Jeśli chcecie zostać posiadaczem jednej z dziab ze stajni Eliteclimb wystarczy, że poradzicie sobie z jednym prostym zadaniem. Polega ono na jak najdokładniejszym podaniu wagi każdego z przedstawionych na poniższym zdjęciu czekanów np.: 
od lewej- 1-…g, 2-…g, 3-…g.
Osoba, najbliżej prawdy zwycięży. Jak to we wspinaniu każdy gram się liczy!
Odpowiadać można na fan page eliteclimb pod adresem: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=268584686662256&set=a.219208344933224.1073741833.199859373534788&type=1, osoby, które nie posiadają konta na Facebooku, prosimy o nadsyłanie odpowiedzi na adres konkurs@brytan.com.pl
Jedna osoba – jeden typ.
Rozstrzygnięcie konkursu 18 lipca o godz 20:00, do tego czasu możecie podawać wagi.
konkurs