Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Dofinansowania wypraw i wyjazdów sportowych w 2013

Przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w czwartek 15 listopada 2012 mija termin składania do Komisji Wspinaczki Wysokogórskiej PZA wniosków o dofinansowania.

Można starać się o pomoc w organizacji:

  • wypraw w góry średnie i wysokie,
  • wyjazdów alpejskich w sezonie zimowym 2013.

Informacje wyjaśniające procedurę przyznawania dofinansowań znajdują się tutaj. Pod wskazanym adresem można również zapoznać się ze wzorami rzetelnie sporządzonych aplikacji. W dziale wnioski na stronach KWW znajdziecie również kilka takich, których nie warto naśladować ;-)

Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o poważne potraktowanie sprawy jakości składanych aplikacji. Wszystkie wnioski, zostaną zamieszczone na stronach KWW. Prosimy zatem osoby wysyłające wnioski o ich przygotowywanie w formacie *pdf w rozmiarze do 1,3 MB, koniecznie bez zamieszczania w ich treści danych wrażliwych czyli adresów, nr telefonów, nr PESEL.

Ponawiamy apel skierowany do wszystkich zainteresowanych dofinansowaniami — nie odkładajcie tej sprawy na ostatnią chwilę!

Wnioski nie spełniające kryteriów formalnych, merytorycznych bądź przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Jednocześnie przypominamy nielicznym nadgorliwym, że termin składania wniosków o dofinansowania wyjazdów alpejskich w sezonie letnim 2013 mija dopiero 15. 05. 2013!

Piotr Xięski