Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Dzikie serce Azji – fotografie Tadeusza Judy Dzięgielewskiego

Jakiś czas temu na forum trafiłem na wątek o tytule „Trochę niektórych pownerwiam”, w którym mazeno, czyli Tadek Dzięgielewski, opublikował zdjęcia ze swojej podróży do Azji Środkowej. W chwili w której otworzyłem wątek i zacząłem oglądać zdjęcia wszystkie inne sprawy zeszły na drugi plan. Za jednym zamachem obejrzałem oba albumy , do których link podał mazeniak, w sumie ponad tysiąc zdjęć. Ci, którzy jeszcze nie widzieli tych zdjęć powinni jak najszybciej nadrobić braki i zobaczyć obie galerie:

Na zachętę jedno ze zdjęć…

Po kliku dniach w tym samym wątku pojawił się link do flashowej wersji albumu „Dzikie serce Azji”. Po przewertowaniu elektronicznej wersji i paru telefonach stałem się właścicielem w pełni analogowej wersji albumu.

Jest on naprawdę ładnie wydany, sztywna oprawa skrywa 100 strona formatu 30×30 cm. Album podzielony jest na następujące rozdziały: ludzie, miejsca, góry, pustynie.
Znajdziemy w nich nie tylko wiele świetnych zdjęć, ale i krótkie opisy, które przybliżają nam Azjatycką kulturę, uwiecznione na fotografiach miejsca.

Sam jestem miłośnikiem nośników elektronicznych jednak uważam, że są pozycje które trzeba mieć na półce, ponieważ obraz na monitorze nie zastąpi obcowania z tym wydrukowanym na papierze – taką właśnie pozycją zdecydowanie jest Dzikie Serce Azji. 

Ponieważ obraz wart jest tysiąca słów poniżej każdy z Was może sam obejrzeć elektroniczną wersję (w większym rozmiarze dostępną tutaj):

Więcej informacji o tym i innych albumach Tadeusza Dzięgielewskiego znajdziecie na stronie: megaprzygoda.pl/09_albumy.html
J
eśli zastanawiacie się nad prezentem świątecznym dla kogoś kto interesuje się Azją, bądź po prostu lubi dobrą fotografię koniecznie odwiedźcie stronę megaprzygoda.pl