Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Kamieniec - parkowanie

29 Jul 2017 - 11:28:49
Aktualnie sytuacja na podkarpackim Kamieńcu jest dla wspinaczy tak komfortowa, że chyba bardziej być nie może. Oficjalnym dzierżawcą rejonu jest Rzeszowski KW i wspinacze są na Kamieńcu całkowicie w prawie. Wydawało by się, że to sytuacja idealna. Tymczasem niedawno byłem świadkiem zdarzenia - z mojego punktu widzenia - kuriozalnego...
Samochód na poznańskiej tablicy (za chwilę wyjaśnię dlaczego o tym piszę) zaparkował u p.Jana (wcześniejszego dzierżawcy Kamieńca) na podwórku, blokując wjazd na posesję.
Nie byłoby w tym może nic strasznego, gdyby nie kilka faktów. Po pierwsze na Kamieńcu miejsc parkingowych jest pod dostatkiem, a najdalszy parkingi (pod sklepem i pod kościółkiem) znajdują się 100 m od wejścia w skały. Po drugie właściciel samochodu zamiast po prostu przeprosić, niegrzecznie wykłócał się o swoją słuszność, a ostateczny argument brzmiał: "Czy widzi pan moje tablice rejestracyjne! Nie widzę tutaj znaku zakazu parkowania"... Sytuacja konfliktowa wynikła z tego, że Jan go zablokował (nie złośliwie - po prostu to jego podwórko) i wspinacz po skończeniu działania na Krowiej Turni chciał odjechać.
Nie będę tego komentował, bo każdy sobie wyprowadzi własne wnioski.
Pozdrawiam
jt
TematAutorWysłane

Kamieniec - parkowanie

trz29 Jul 2017 - 11:28:49

Re: Kamieniec - parkowanie

Wolfgang Von Leddembern30 Jul 2017 - 00:03:51

dr know31 Jul 2017 - 13:39:08

trz01 Aug 2017 - 13:22:55

malaga03 Aug 2017 - 15:41:24

MarcinS03 Aug 2017 - 16:04:13

valdi03 Aug 2017 - 22:56:19

malaga04 Aug 2017 - 12:59:07

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować