Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Polska europosłanka chce zakazać wędkowania.

16 Sep 2021 - 12:34:58
Jestem za!

Ale nie o tym a o tym: trady, bo tam nie mam konta.

Burza w szklance wody. Byłem, widziałem (fajny rejonik). Piaskowiec "taki se" - lepszy niż w Jerzmanicach, ale dużo gorszy niż w Hejszowinie czy na Szczytniku. Czyli metal odpada. Na większości rys (praktycznie wszystkie) asekuracja z supełków iluzoryczna, ale lądowania niezłe. Chyba jedynym wyjątkiem jest "Kieszonkowy Dyktator" (VI) z rysą na tyle szeroką, że można spróbować ufo. Jak ktoś chce ryzykować połamanie nóg na piętnasto metrowych drogach za V/VI, to jeszcze kilka zostało.

Polecam Szwajcarię Lwówecką + Płakowice - weekend szczególnie. W Sokołach zapisy na drogi a w Szwajcarii byliśmy jedynym zespołem, w Płakowicach jeszcze ekipa z Cieplic. Słońce wychodzi na ścianę ok. 14 (Szwajcaria), Płakowice są zacienione drzewami. Drogi V .. VI.3, ale w Szwajcarii wyceny dość harde. Obite rozsądnie - bez strachu, ale agrafki też się nie da zrobić. Szwajcaria z dziećmi/psami odpada (starty z "półek Mnichowych"), w Płakowicach "....Gleba pod drogą jest płaska, porośnięta trawą i bez kamieni".

Na pewno tam wrócę, jak zostaną zrobione dwa obite projekty na zach. ścianie kamieniołomu. Topo tutaj: topo.

"Kot może zostać. Reszta wypierdalać"

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-16 13:17 przez płona.
TematAutorWysłane

Polska europosłanka chce zakazać wędkowania.

płona16 Sep 2021 - 12:34:58

Re: Polska europosłanka chce zakazać wędkowania.

dr know16 Sep 2021 - 13:05:50

Troskliwy_Miś16 Sep 2021 - 13:07:12

dr know20 Sep 2021 - 15:04:02

aZERO23 Sep 2021 - 20:15:51

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować