Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

[s] Wielkie czyszczenie pudeł - wspinaczkowe, rowerowe, turystyczne

22 Sep 2017 - 12:46:00
Aktualne zmiany tu.
Niektóre rzeczy są zarezerwowane lub sprzedane. Później dodam jeszcze kilka rzeczy (korby, tylna przerzutka sram X9).

1. Plecak Blue Ice Warthog 26L, 250 pln. Stan - idealny, mam trzy wspinaczkowe plecaki, nie mam kiedy tego używać.
[climbinggearreviewsuk.wordpress.com]

2. Wor Grivel Haul Bag 60L, 300 zl, stan idealny (nie był w ścianie), jest za mały na moje potrzeby.
[www.grivel.com]

3. Buty trekingowe Garmont Nebraska GTX, 70 pln. Rozmiar 45, na szeroką stopę. Stan OK - nic się nie urwało/przetarło/zużyło, normalne ślady użytkowania. Szwy w dobrym stanie. Skura wysmarowana woskiem (skóra w butach - nubuk). Już od dawna wszędzie gdzie używam ciężkich butów są potrzebne buty do raków automatycznych, leżą w szafie.
[www.wildernessmag.co.nz]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

4. Książki nie używane: 10 zł/szt
a) Góry z duszą / Monika Witkowska
b) Walks and climbs in the Pyrynees / Kev Rainolds
c) Atlas wspinaczkowy Europa / Stewart M.Green

5. Wielka encyklopedia gór i alpinizmu, T3. Nie używana - 35 pln

[activelife.dp.ua]

6. Raki Petzl Lynx, używane kilka sezonów, zestaw na zdjęciach, 120 zł. Zapomniałem drugi drut do przodu - on jest.
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

7. Jedynki ukraińskie, grube, nowe. Dziurki do karabinu, 20 pln/szt (mam 4 szt).
[activelife.dp.ua]

Części rowerowe z mojego drugiego roweru: [activelife.dp.ua]

Rama (Marin Mount Vision na wzrost 178-183 cm, skok 120 mm, Fox RP23) + nowe zapasowe mocowania osi kola/haka przerzutki, i widelec (RS Revelation Air U-Turn, 100-130 mm) - później.

8. Zestaw kol AM:
Przód: Novatek (32, do tarcz - 6 śrub) Mavic EN 321D, 2-mm DT Swiss. Wszystko czarne. Stan bd, nowe łożyska.
Tył: DMR Revolver (32, do tarcz - 6 śrub, lekka), Mavic EN 321D, 2-mm DT Swiss, czarne. Jedno z łożysk orzechu wymaga wymiany (aczkolwiek, działa). Po za tym, stan - dobry, reszta łożysk są nowe.
250 pln

Zdjęcia później.

9. Zestaw Avid Juicy 5, przebieg ok 1500 km, bez ekstremów, stan techniczny bardzo dobry. Kompletny zestaw przód-tył, gotowy do instalacji na rower: hamulce, tarcze, śruby, adaptery, wkładki, klucz do tarcz z zestawu. Linie hydrauliczne nie były obcinane. Tarcza 185 mm (przód - stan dobry), 160 (tył - stan bardzo dobry). Stan klocek przednie jak nowe, tylne zużyte na ~40%.
250 pln/zestaw
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

10. Kierownica Race Face low-rizer, 635 mm, 25.4, 635, 224 g
40 pln
[activelife.dp.ua]

11. Truvativ XR double clamp 31.6, 350 mm
25 pln, 305 g
[activelife.dp.ua]

12. Manetki Sram X0 Gripshift, 3x9, stan dobry (przebieg ok 1500 km). Dodam drugi zestaw - guma zużyta, mechanizm w dobrym stanie.
100 pln za wszystko.
[activelife.dp.ua]

13.

14. Pedały PD-M520, stan techniczny dobry, estetyczny - średni (ślady używania).
50 pln
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

15. Piasta Novatek tylna, 36 otworów, srebrna, zacisk JoyTec, nie używana.
20 pln
[activelife.dp.ua]

16. Przerzutka tylna Simano Deor LX, RD-M581 (8/9-biegów, kiedy grupa LX jeszcze była górską), ma za sobą 300-400 km, stan blisko idealnemu.
100 pln
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

17. Zestaw manetek Shimano Alivio Rapidfire, 3x8, podobno, roku produkcji 2005. Maja za sobą 5 tys km. Były odłożone do szafy dawno w stanie technicznym dobrym. Smar się zagęścił i wymagają wymycia/smarowania, po za tym - bez wad. Dodam kasetę na 8 biegów (Sram) i 2 łańcuchy (stan zużycia ~75%).
70 pln.
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

18. Kask Giro g151x, szary, 54-61 cm (raczej <60 cm), używany 3-4 razy, leżał w szafie. 50 zł.
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

===
19. Primaloft One, nie użwany, 145x200 cm, 100 g/m2, 60 pln, kupiony na extremtextil.de

20. Nylon rip-stop, czerwony, ~40 g/m2, nie używany, ilość muszę sprawdzić, ~150cm x 4 m, 10 pln /m.b. sprzedaje w jednym kawałku. Kupiony na extremtextil.de. Nie mam kiedy się bawić w szycie.

21. Namiot Vaude Hogan Ultralight, używany, 120 pln. 1800 g, zielony, ciasna dwójka, dobrze nadaje się w skały. Swoje najlepsze czasy już ma za sobą, aczkolwiek, od góry nie cieknie. Materiał dna wilgotnieje i przepuszcza powoli wodę - to jest jedyna poważna sprawa. Są kilka drobnych dziurek w dnie, jedna rura stelażu piknięta i naprawiona taśmą klejącą.
[activelife.dp.ua]

22. Buty wspinaczkowe Evolv Bandit SC rozmiar 45, guma i rant do wymiany, reszta w dobrym stanie, zniosą 2-3 podklejenia. 30 pln.
[activelife.dp.ua]
[activelife.dp.ua]

23. Sweter puchowy HiMountain Hunku L (300 g puchu 800 cuin). Jedna mała dziurka na poziomie pasa. 150 pln.
[activelife.dp.ua]

24. Kurtka membranowa Montano Latok Minimalist (L, 290 g), materiał zewnętrzny nieco podrapany od przodu, bez dziur. 100 pln.
[activelife.dp.ua]

25. Spodnie membranowe Montano Minimalist, z tego samego materiału, co kurtka, L, 190 g, katowane rakami i skalą, 20 pln. Dziury do naprawy.
[activelife.dp.ua]

26. Spodnie membranowe Vaude, 10 000 mm z podkładką, M (ale jakieś są gigantyczne), na wzrost 180-185 cm (na mnie są lekko za długie, mam 180). Nie ciekną, są dwie naprawione rakodziury, 30 pln.
[activelife.dp.ua]

Piszę po polsku, nauczyłem się na forach.
TematAutorWysłane

[s] Wielkie czyszczenie pudeł - wspinaczkowe, rowerowe, turystyczne

obraz22 Sep 2017 - 12:46:00

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować