Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Gasherbrum II 8035 – Ski Expedition 2015, wesprzyj projekt Olka Ostrowskiego!

Gasherbrum II 8035 – Ski Expedition 2015 to pierwsza polska wyprawa narciarska w Karakorum, której celem jest dokonanie pierwszego polskiego zjazdu na nartach z Gasherbruma II – 8035 m n.p.m.

climb2ski-baner

Jak wiadomo zorganizowanie takiej wyprawy sporo kosztuje, dzięki portalowi PolakPotrafi.pl możecie wesprzeć Olka Ostrowskiego i dorzucić pare groszy do budżetu wyprawy.

https://polakpotrafi.pl/projekt/gasherbrum

Cel wyprawy:

„Gasherbrum II (8035 m n.p.m.) to najniższy ośmiotysięcznik Karakorum, znajdujący się na granicy pakistańsko-chińskiej. Na szczyt chcemy wejść drogą pierwszych zdobywców od strony pakistańskiej, południowym-zachodnim żebrem. Zjazd z wierzchołka na nartach pokrywać sie będzie z drogą podejścia i chcemy go zakończyć najniżej jak to będzie możliwe. Jeśli uda się nam uzbierać niezbędną ilość pieniędzy wyprawa rozpocznie się już w połowie czerwca 2015 roku [jeśli nie uzbieramy – zapożyczymy się po szyję i też pojedziemy :)] „

Uczestnicy: 

Olek_ostrowski piotr_snigorski

Budżet projektu:

Kwota potrzebna do zrealizowania tego ambitnego projektu to już wspomniane ok. 80 ty. zł. Połowę tej sumy chcemy pozyskać dzięki Wam – ludziom dobrej woli, którzy chcą pomóc spełniać marzenia i stać się częścią tej wyprawy.

źródło: polakpotrafi.pl