Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Głosuj na Poznański Rejon Wspinaczkowy!

Hej Poznaniacy! Chcecie mieć swój własny rejon wspinaczkowy w płaskiej jak stół Wielkopolsce? No to do dzieła! Wystarczy zagłosować na Poznański Rejon Wspinaczkowy – projekt w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Głosowanie ruszyło dziś i potrwa do końca listopada. Wejdźcie na stronę:
pbo2017.um.poznan.pl/i/pbo-2017/voting i zagłosujcie na projekt XII.4. Pamiętajcie! Namówcie też znajomych, żeby wsparli Poznański Rejon Wspinaczkowy!

Głosować możesz za pomocą prywatnego urządzenia elektronicznego (przeglądarki internetowej) lub w punktach do głosowania, uruchomionych w dni weekendowe, na terenie każdej jednostki pomocniczej miasta.

poznan

Poznań ma szansę być kolejnym po Zakopanem i Warszawie miastem, gdzie w ramach budżetu obywatelskiego powstanie ogólnodostępna ścianka na świeżym powietrzu. A oto jak o idei piszą organizatorzy:

Poznański Rejon Wspinaczkowy to projekt, który został zgłoszony do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Inicjatywa polega na stworzeniu sztucznych ścianek wspinaczkowych oraz stanowisk do slackline na otwartej przestrzeni w rejonie wartostrady (rejon ulic Hlonda i bałtyckiej).
Chodzi nam o to, żeby każdy mógł spróbować wspinaczki nieskrępowanie i bez żadnych oporów. Jak już złapiesz bakcyla, to z całą pewnością serdeczne środowisko wspinaczkowe wskaże Ci dalsze możliwości rozwoju ! ;-)

Chcecie zobaczyć jak może wyglądać Wasz rejon wspinaczkowy? Zobaczcie chociażby ten film:

I do dzieła! Głosujcie!