I eliminacja X Turnieju Czterech Ścianek – Jastrzębie-Zdrój – wyniki

11 stycznia na sali MOSIR w Jastrzębiu-Zdroju rozegrano pierwsze zawody Turnieju Czterech Ścianek. To już dziesiąta edycja tych najważniejszych po Pucharze Młodzików i Dzieci zmagań dla zawodników do lat 16.

W zawodach wystartowało 55 młodych wspinaczy z całej Polski, którzy zmierzyć się musieli z wyjątkowo wymagającymi drogami, biegnącymi głównie w dachu. 

Wyniki zawodów: 

Chłopcy do 2006:

  1. Jerzy Panenka (2006, Alpika Fpinka Wrocław)
  2. Roch Kopeć (2006, Strefa Wspinania)
  3. Andrzej Solisz (2006, Fantastyczne Wspinanie)
  4. Piotr Pawlak (2006, Zerwa Wrocław)
  5. Hugo Tyrna (2007, Primaroca)
  6. Paweł Ćwiąkała (2007, KW Jastrzębie)
  7. Mikołaj Ziołko (2006, KW Jastrzębie)
  8. Stanisław Sobański (2008, Nieporęt)

Dziewczęta do 2006:

  1. Daria Marciniak (2006, Stratosfera Łódź)
  2. Małgorzata Kurek (2008, Alpika Climbo Fpinka)
  3. Tola Łyzińska (2006, Alpika Climbo Fpinka)
  4. Milena Ciechanowska (2006, GTW Gliwice)
  5. Weronika Wachnicka (2006, Strefa Wspinania)
  6. Danuta Słanek (2006, Primaroca)
  7. Hanna Cegła (2007, CW Transformator)
  8. Zofia Nowak (2007, Alpika Climbo Fpinka)

Chłopcy 2004-2005:

  1. Konstanty Sobański (2004, KW Warszawa)
  2. Jan Gurba (2004, KW Nowy Sącz)
  3. Karol Odój (2004, Primaroca)
  4. Piotr Niźnik (2005, Bełchatowski KW)
  5. Szymon Mydlarz (2004, Strefa Wspinania)

Dziewczęta 2004-2005:

  1. Martyna Szymańska (2005, UKS Brzeszcze)
  2. Natalia Fajfer (2004, UKS Brzeszcze)
  3. Olga Tyrna (2004, Primaroca)
  4. Martyna Ciechanowska (2004, GTW Gliwice)
  5. Magdalena Brzeska (2005, KW Nowy Sącz)
  6. Zuzanna Mientus (2004, Skarpa Bytom)

Chłopcy 2002-2003:

  1. Jakub Ziętek (2002, Primaroca)
  2. Dominik Kłopotek (2002, KW Jastrzębie)
  3. Miłosz Bujak (2002, Skarpa Bytom)
  4. Bartek Winiarek (2003, UKA Agama)
  5. Filip Kałat (2002, Primaroca)
  6. Szymon Zalesiński (2003, Zerwa Wrocław)

Dziewczęta 2002-2003:

  1. Wiktoria Wawrzeńczyk (2002, KW Jastrzębie)
  2. Bianka Janecka (2003, Witchholds)
  3. Dorota Czech (2003, Pawłowice W Skale)

Chłopcy 1999-2001:

  1. Łukasz Pawłowski (1999, KW Jastrzębie/Climbo)
  2. Jakub Obracaj (2000, KW Jastrzębie)
  3. Jakub Sucharski (2000, Primaroca)
  4. Tomek Grodzicki (2001, Primaroca)
  5. Filip Papiernik (2000, Primaroca)
  6. Wojciech Ratajczak (2001, Fantastyczne Wspinanie)

Dziewczęta 1999-2001:

  1. Angela Celusta (1999, KW Jastrzębie)
  2. Aleksandra Kałucka (2001, MKS Tarnovia)
  3. Klaudia Michałowska (2001, KW Jastrzębie)
  4. Natalia Kałucka (2001, MKS Tarnovia)
  5. Hanna Złotek (1999, Primaroca)
  6. Kamila Wachnicka (2001, Strefa Wspinania)

 

Partnerzy:  Sklep Weekend

You might also like More from author