Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

II Manewry Dryboonkrowe Pamięci Joanny Wolf – Szczerby już jutro!

Już jutro, 1 grudnia 2012 r. odbędzie się kolejna odsłona imprezy drytoolowej pod nazwą 2 „Manewry Dryboonkrowe” – edycja poświęcona pamięci Joanny Wolf-Szczerby. Zawody odbędą się w Janówku, KW Warszawa wraz z Centrum Sportów Ekstremalnych „2Wieże” przygotowało 7 dróg eliminacyjnych, o różnym stopniu trudności, od łatwych, po te dla tych którzy solidnie ładowali przed manewrami. Organizatorzy określają drogę finałową jako: „najtrudniejszą” drogę ze wszystkich dróg z krajowych imprez drytoolowych. Emocji na pewno nie zabraknie, na liście startowej znajdziemy 50 nazwisk. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmy Milo i Yeti, a także nagroda uznaniowa, niezwykle atrakcyjna, przygotowana przez kolegę z KW Warszawa. Boonkrowe Jasne trafi w ręce zawodnika który… Niestety, nie znamy jeszcze zasad przyznawania tej nagrody.

Do zobaczenia na miejscu!
Poniżej przypominamy garść potrzebnych informacji.

Harmonogram imprezy:

8.30 – 9:30 rejestracja uczestników na miejscu
9.30 start manewrów
10.00 rozpoczęcie konkursów (ich dokładny harmonogram podadzą sędziowie na miejscu)
17.00 wręczenie nagród
17.30 wspólne sprzątanie terenu po manewrach
20.00 spotkanie integracyjne w w lokalu browarmia przy ulicy Królewskiej 1 (koło sklepu Hi Mountain)

Dojazd

PKP – Koleje Mazowieckie:
Wyruszamy z dworca Warszawa Gdańska w kierunku Janówka. Pociąg jedzie 39 minut. Wysiadamy na stacji PKP Janówek, dalej idziemy pieszo zgodnie z opisem na mapce.
Samochodem:
Aby trafić do Janówka samochodem, należy kierować się w stronę Nowego Dworu Mazowieckiego i zaraz za miejscowością Suchocin skręcić w prawo zgodnie z drogowskazami na Janówek. Po ok. 1 km miniemy tory kolejowe oraz stację PKP. Po następnym kilometrze, w Górze, na skrzyżowaniu znów skręcamy w prawo. Dojeżdżamy do końca miejscowości. Po prawej stronie szosy w kępie drzew widać bunkier. Opis na podstawie www.wspinvision.info. W dniu Manewrów trasa będzie dodatkowo oznaczona, więc nie powinno być problemów z dotarciem na miejsce.