Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

III Manewry Dryboonkrowe pamięci Tomka Kowalskiego

Już po raz trzeci podwarszawski Janówek będzie areną zmagań drytoolowców z całej Polski. 30 listopada odbędą się kolejne, trzecie, Manewry Dryboonkrowe. Tegoroczna edycja dedykowana jest Tomkowi Kowalskiemu, który zginął podczas tragicznej wyprawy na Broad Peak.

plakat_manewry

Zachęcamy do startu wszystkich miłośników drytoolingu. Każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie drogi dla siebie.

Zapisy

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w zawodach na stronie http://www.manewry.waw.pl. Aby zapewnić Wam jak najlepsze warunki w tym roku wprowadziliśmy wpisowe w wysokości 20pln. W zamian uczestnicy dostają okolicznościowe koszulki, jedzenie, oraz ciepłe napoje  podczas trwania zawodów. Osoby, spoza Warszawy, które potrzebują noclegu prosimy o zaznaczanie tej opcji w formularzu rejestracyjnym, każdemu potrzebującemu zostanie zapewniony nocleg.

Pozostałe informacje

– Więcej informacji, oraz topo bunkrów można znaleźć na stronie zawodów www.manewry.waw.pl
– po zawodach zapraszamy imprezę integracyjną, która odbędzie się w siedzibie KW Warszawa;
– podczas Manewrów będzie możliwość zakupu haków oraz ostrzy do dziabek produkcji rodzimych, Polskich producentów, będzie także możliwość przetestowania sprzętu drytoolowego różnych producentów
-wszelkie pytania prosimy kierować na adres: manewry.dryboonkrowe@gmail.com

Poprzednie edycje

Tak wyglądały II Manewry Dryboonkrowe pamięci Joanny Wolf-Szczerby:

Partnerzy

Tak jak w poprzednich latach głównym partnerem Manewrów Dryboonkrowych jest Lotto – dzięki wsparciu Totalizatora  sportowego możemy organizować coraz lepsze zawody – dla Was.
Wspierają nas także:

Manewry-2013-logotypy-682x1024