Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

III Memoriał Pawła Wyrwy – ruszyły zapisy!

W dniach 13-14 czerwca 2015 roku odbędzie się spotkanie Fundacji Górskiej Echo – V Otwarte Dni Wspinania. Jednym z elementów spotkania jest już tradycyjnie Memoriał Pawła Wyrwy, który zostanie rozegrany 13 czerwca w miejscowości Hucisko (niedaleko Rzędkowic na Jurze Północnej).

logo FGE

Wszystkie szczegóły dotyczące V Otwartych Dni Wspinania opublikujemy niebawem, jednak już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w III Memoriale Pawła Wyrwy. Pierwsza i najważniejsza zasada Memoriału to ta, która mówi iż zawody te mają charakter towarzyski, a ich celem jest wspólna zabawa i podnoszenie swojego poziomu wspinaczkowego J Formuła Memoriału została tak opracowana, aby szansę na wygranie miał każdy niezależnie od swojego poziomu wspinaczkowego. A największą szansę będzie miał ten zespół, który jak najbardziej zbliży się lub przekroczy swojego wspinaczkowego maksa! Każdy w zespole ma za zadanie pokonanie w regulaminowych czasie zawodów trzech dróg wspinaczkowych w stylu nie gorszym niż RP.

memorial-logo

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach: męskiej, żeńskiej i mieszanej, a ich poligonem będą skały Mirowa, Rzędkowic, Jastrzębnika, Góry Kołoczek, Góry Zborów, Skały Apteki oraz Okiennika Wielkiego. Tuż przed startem każdy zespół dostanie wydrukowaną listę dróg wspinaczkowych, na których będzie rozgrywany Memoriał. Jednak warto zabrać ze sobą odpowiednie przewodniki wspinaczkowe, które ułatwią lokalizację konkretnych dróg. Jeżeli nie macie przewodnika to zachęcamy do skorzystania z darmowej aplikacji Topo Portalu Górskiego (iOS, Android).

okiennik

Okiennik Wielki – jedna ze skał na których będzie rozgrywany Memoriał Pawła

Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów, a na koniec niespodzianka – losowanie nagród wśród wszystkich uczestników Memoriału, którym nie uda się stanąć na podium Memoriału! J

puchary-2014

Puchary z II edycji Memoriału Pawła Wyrwy. Tegoroczne są właśnie w przygotowaniu :)

Program Memoriału Pawła Wyrwy (sobota 13.06.2015)

08:00-9:30 Zapisy

09:30-9:45 Przywitanie Uczestników

10:00-17:30 III Memoriał Pawła Wyrwy

21:00 Ogłoszenie wyników

Dojazd

III Memoriał Pawła Wyrwy odbędzie się w dniu 13 czerwca 2015 roku w Hucisku (2 km od Rzędkowic, woj.śląskie). Rzędkowice zlokalizowane są w odległości 12 km na północ od Zawiercia i znajdują się w samym sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej. Jadąc od strony Zawiercia/Włodowic musimy przejechać całe Rzędkowice, dojeżdżamy do skrzyżowania za wiaduktem i jedziemy dalej prosto. Około 300m za skrzyżowaniem zobaczycie po prawej stronie bazę Memoriału Pawła Wyrwy.

Zapisz się na Memoriał Pawła Wyrwy!

Z przyczyn technicznych pełny pakiet startowy wraz z pamiątkową koszulką gwarantujemy zespołom, które opłacą wpisowe do 31 maja 2015!

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: http://pawelwyrwa.pl/

Wiadomości na temat V Otwartych Dni Wspinania wypatrujcie tutaj: http://www.fge.pl, oraz na profilu Facebookowym Memoriału pod adresem  https://www.facebook.com/memorialpawlawyrwy

panel-sponsorski