Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

III runda konkursu Portalu Górskiego ze znajomości skał Jury!

Przed nami trzecia runda konkursu ze znajomości skał Jury. Póki co na prowadzenie wysunęli się Krzysztof Kucharczyk oraz Marek Cincio, którzy mają taką samą liczbę punktów. Jednak przed nami jeszcze 7 rund, więc wszystko się może zdarzyć.

Tych, którzy jeszcze nie zdążyli wystartować zapraszamy do udziału w konkursie Portalu Górskiego, który polega na odgadywaniu nazw skał znajdujących się na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Nagrodą główną w konkursie jest plecak po brzegi wypchany sprzętem wspinaczkowym, w skład którego wchodzi między innymi lina dynamiczna, ekspresy, kości, karabinki i wiele wiele innych ciekawych rzeczy

konkurs_foto_jura_plakat

W każdą kolejną środę publikujemy na Portalu Górskim zdjęcia różnych skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a Wy odgadujecie co to za skały! Dokładny terminarz edycji wraz z zagadkami trzeciej rundy znajdziecie tutaj.

W zależności od rundy i trudności zagadki, za prawidłową odpowiedź dostajecie 1-3 pkt. Po 10 rundach konkursowych podliczamy punkty i wygrywa osoba, która uzbiera ich najwięcej :) A teraz przejdźmy do rzeczy najważniejszej, czyli do nagród!

SCARPA Grivel-MB_nero su giallo

I Miejsce

Nagrodą główną jest zestaw wspinaczkowy w skład którego wchodzi:

– Plecak Grivel Freney 30,

– Ekspres Grivel Plume 11cm 6 szt.,

– Przyrząd Grivel Master PRO,

– Karabinek Grivel K6G Mega Twin Gate 2 szt.,

– Karabinek Grivel K8G Sigma Twin Gate 2 szt.,

– Woreczek na magnezję Grivel,

– Lina dynamiczna Cousin Trestec 60m,

– Set kości Black Diamond 5-11.

 

II Miejsce

– Lina dynamiczna Cousin Trestec 60m

 

III Miejsce

– 5 ekspresów Grivel Alpha medium

Ponadto co tydzień, po zakończeniu każdej konkursowej rundy będziemy wśród wszystkich uczestników biorących udział w danej rundzie losować różne nagrody niespodzianki. Większość nagród została zasponsorowana przez Partnerów konkursu – markę Grivel, Julbo oraz Scarpa. Resztę nagród została zakupiona w naszym Sklepie Górskim.

Zagadki w trzeciej rundzie znajdziecie tutaj. Odpowiedzi można udzielać od dnia 01 kwietnia 2015 do 07 kwietnia 2015 do godziny 23:59.

Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji na Portalu Górskim.

Patroni medialni:

brytan_logo_transparent aktualne-logo-climb-pl

logo_goryonline