Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

JASNA STRONA MOCY KIDS – wyniki

W dniu 17 października na JASNEJ w Gliwicach odbyła się druga edycja zawodów JASNA STRONA MOCY KIDS. W rywalizacji uczestniczyło 61 zawodników i zawodniczek z Polski i jedna dziewczynka z Litwy.

02 840

Zawody były rozegrane na trudność, w trzech grupach wiekowych: klasy 1-2, 3-4, 5-6 szkół podstawowych. Dzieci w eliminacjach miały do przejścia cztery ciekawie nakręcone drogi i jedną finałową. Routsetterzy JASNEJ stanęli na wysokości zadania i zaproponowane  problemy miały charakter bardzo techniczny. W eliminacjach zapewniły dzieciakom dużo fajnego wspinania, a w finale pozwoliły wyłonić najlepszych zawodników, choć wśród chłopców pomimo pomiaru czasu była potrzebna dogrywka:).

010 840

Świadczy to o bardzo wysokim poziomie wspinania prezentowanym przez dzieci w tym wieku. Główny sponsor zawodów –  firma KOZI KIDZ zaprezentowała swoje ubrania dla dzieci, a wśród uczestników rozlosowano koszulki.

wyniki_jasna_2015

Dziękujemy sponsorom: Portalowi Górskiemu, JULBO, KOZI KIDZ, CAMPER, RED CHILI, TRIOP, EXPLOTEAM, którzy zapewnili atrakcyjne nagrody, szczególnie tym, będącym na zawodach osobiście oraz autorowi zdjęć – Pawłowi Wronie ccdpics.wordpress.com
Dziękujemy patronom medialnym za nagłośnienie informacji na temat zawodów:

Telewizja IMPERIUM Gliwice,
GÓRY – Górski Magazyn Sportowy,
Bouldering.pl,
Aktywni w Górach – aktywniwgorach.pl ,
RedPoint – Serwis Wspinaczkowy,
Wspinanie.pl,
Brytan.com.pl,
Portal Górski – portalgorski.pl,
Climb.pl – Portal Wspinaczkowy.

Bardzo dziękujemy, zawodnikom, rodzicom, trenerom za przybycie i zapraszamy na kolejną edycję za rok, a już 14 listopada na zawody JASNA STRONA MOCY SCARPA OPEN, szczegóły i zapisy na http://jasna31.pl/jasna-strona-mocy-scarpa-open

Łukasz Ostrowski