Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Jasna strona mocy kids – zawody wspinaczkowe dla dzieci

Zapraszamy na drugą edycję zawodów wspinaczkowych dla dzieci JASNA STRONA MOCY KIDS, które odbędą się w Gliwicach. Pierwsze zawody zgromadziły ponad 90 zawodników, z wszystkich najważniejszych ośrodków wspinaczkowych w Polce. W rywalizacji uczestniczyli, także zawodnicy i zawodniczki z Czech. Jak co roku, wspinamy się na trudność (na wędkę), z podziałem na chłopców i dziewczyny w trzech grupach wiekowych:

klasa 1-2 szkoły podstawowe
klasa 3-4 szkoły podstawowe
klasa 5-6 szkoły podstawowe

jasna_jstrmocy_hd_150831

Aby skrócić czas rywalizacji zmieniamy formułę. Będą cztery drogi kwalifikacyjne i po jednej drodze finałowej dla dziewczynek i chłopców.

Nasi sponsorzy: Portal Górski, JULBO, KOZI KIDZ, CAMPER, TRIOP, zapewnili atrakcyjne nagrody, a routesetterzy JASNEJ nakręcą ciekawe drogi. JASNA STRONA MOCY KIDS to, dużo wspinania po fajnych drogach, klimatyzowana ściana wspinaczkowa, atrakcyjne nagrody i zacięta rywalizacja. Dla zawodników, rodziców i trenerów oczekujących na start przygotowana jest strefa rozgrzewkowa na boulderowni, a restauracja Luminoso na Jasnej zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

ZAPRASZAMY JUŻ 17 października, zapisy i szczegóły na www.jasna.31.pl

Zapisy internetowe do 15 października (można się także zapisać w dniu zawodów).

Wszystkie szczegóły na plakacie promującym zawody.