Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Kalendarz góry i wspinanie 2016 – projekt, który warto wesprzeć

Jak wiecie lubimy wspierać ciekawe inicjatywy związane z górami i wspinaniem, tym razem naszą uwagę przykuł projekt Wojtka Ryczera i Rafała StefanowskiegoKalendarz 2016 Góry i Wspinanie.

Celem projektu jest publikacja kalendarza w nakładzie 1000 egzemplarzy na papierze kredowym matowym w formacie 43x43cm. Kalendarz jest gotowy do druku, autorzy chcą by trafił w Wasze ręce na gwiazdkę.

W kalendarzu znajdziecie zdjęcia Wojtka w graficznym opracowaniu Rafała, kadry wspinaczkowe i górskie panoramy. Kilka słów wprowadza w okoliczności powstania każdego zdjęcia.

goryiwspinanieryczer

Ze zdjęciami Wojtka możecie zapoznać się na jego stronie www.wojciechryczer.com, polecamy także wywiad z Wojtkiem dostępny na drytooling.com.pl 

Terminem realizacji projektu jest przełom grudnia 2015 i stycznia 2016. Punktualność zależy wyłącznie od możliwości drukarni oraz logistyki, ponieważ kalendarz jest już złożony i gotowy do druku. Reszta jest w Waszych rękach. Zachęcamy do wsparcia projektu, w ten sposób w Wasze ręce trafi wspinaczkowy kalendarz na najbliższy rok.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie projektu:
polakpotrafi.pl/projekt/kalendarz-gorski

 

Basic CMYKźródło: polak potrafi