Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Kolejni partnerzy Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej

Do grona partnerów imprezy dołączyły niedawno nowe marki. Są to odzieżowa firma Heartbeat oraz Craftic Climbing specjalizująca się w produkcji woreczków na magnezję.

Heartbeat powstała w 2013 roku i od samego początku zyskała bardzo duże uznanie w środowisku wspinaczkowym. Jednak Heartbeat produkuje odzież dedykowaną nie tylko dla wspinaczy, ale również dla ludzi aktywnych.

1 - Fot. Adam Kokot (www.adamkokot.pl)
Heartbeat fot. Adam Kokot (www.adamkokot.pl)

Na początku swojej działalności Heartbeat ruszył jedynie z damską kolekcją, jednak innowacyjny design, ciekawa kolorystyka oraz oryginalne pomysły bardzo dobrze się przyjeły i umożliwiły szybką ekspansję na polskim rynku. To z kolei pozwoliło na uruchomienie kolekcji dedykowanej dla mężczyzn. Firma stopniowo zyskuje uznanie w wielu europejskich krajach, oraz na świecie m.in. w Japonii. Heartbeat to przede wszystkim żywe, radosne kolory oraz ciekawe kroje, które gwarantują maksymalną wygodę i oryginalny styl. Wszystkie produkty tej marki są tworzone w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

4 - Fot. Aldona Kret
Heartbeat Fot. Aldona Kret

Kolekcję marki Heartbeat możecie zobaczyć na stronie www.heartbeat-clothing.com. Dzięki nawiązaniu współpracy cała ekipa organizacyjna Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej będzie ubrana w odzież Heartbeat.

craftic_climbing2

Craftic Climbing to w zasadzie domowa manufaktura, która szybko zdobywa popularność w środowisku wspinaczkowym. Wymyślne kształty, wesołe i kolorowe projekty przykuwają uwagę, coraz większego grona konsumentów. Staranność wykonania najdrobniejszych szczegółów sprawiają, że woreczki Craftic Climbing dobrze sprzedają się również za granicą.

craftic_climbing

Podjęta współpraca pozwoli na ufundowanie wszystkim medalistom AME jakże miłych upominków. Do zapoznania się z kolekcją zapraszamy na www.facebook.com/CrafticClimbing

Zapraszamy do polubienia fanpage mistrzostw www.facebook.com/Climbing2015PL oraz na oficjalną stronę imprezy www.climbing2015.pl