Kolejni partnerzy Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej

Do grona partnerów imprezy dołączyły niedawno nowe marki. Są to odzieżowa firma Heartbeat oraz Craftic Climbing specjalizująca się w produkcji woreczków na magnezję.

Heartbeat powstała w 2013 roku i od samego początku zyskała bardzo duże uznanie w środowisku wspinaczkowym. Jednak Heartbeat produkuje odzież dedykowaną nie tylko dla wspinaczy, ale również dla ludzi aktywnych.

1 - Fot. Adam Kokot (www.adamkokot.pl)
Heartbeat fot. Adam Kokot (www.adamkokot.pl)

Na początku swojej działalności Heartbeat ruszył jedynie z damską kolekcją, jednak innowacyjny design, ciekawa kolorystyka oraz oryginalne pomysły bardzo dobrze się przyjeły i umożliwiły szybką ekspansję na polskim rynku. To z kolei pozwoliło na uruchomienie kolekcji dedykowanej dla mężczyzn. Firma stopniowo zyskuje uznanie w wielu europejskich krajach, oraz na świecie m.in. w Japonii. Heartbeat to przede wszystkim żywe, radosne kolory oraz ciekawe kroje, które gwarantują maksymalną wygodę i oryginalny styl. Wszystkie produkty tej marki są tworzone w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

4 - Fot. Aldona Kret
Heartbeat Fot. Aldona Kret

Kolekcję marki Heartbeat możecie zobaczyć na stronie www.heartbeat-clothing.com. Dzięki nawiązaniu współpracy cała ekipa organizacyjna Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej będzie ubrana w odzież Heartbeat.

craftic_climbing2

Craftic Climbing to w zasadzie domowa manufaktura, która szybko zdobywa popularność w środowisku wspinaczkowym. Wymyślne kształty, wesołe i kolorowe projekty przykuwają uwagę, coraz większego grona konsumentów. Staranność wykonania najdrobniejszych szczegółów sprawiają, że woreczki Craftic Climbing dobrze sprzedają się również za granicą.

craftic_climbing

Podjęta współpraca pozwoli na ufundowanie wszystkim medalistom AME jakże miłych upominków. Do zapoznania się z kolekcją zapraszamy na www.facebook.com/CrafticClimbing

Zapraszamy do polubienia fanpage mistrzostw www.facebook.com/Climbing2015PL oraz na oficjalną stronę imprezy www.climbing2015.pl

 

 

You might also like More from author