Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Konkurs Brytanowy

fot. Jakub Barbasz

W związku z uruchomieniem Brytana ogłaszamy Konkurs!

Zasady są bardzo proste

1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik portalu Brytan.com.pl
2. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepiej piszącego „new’s-blog’era” (ratujcie jak to napisać po polsku) na stronach Brytan.com.pl
3. Każdy kto zdecyduje się wziąć udział w konkursie otrzyma możliwość dodawania tekstów do strony Brytan.com.pl, które równocześnie będą umieszczane w jego „blogu”.
4. Dodawane teksty mogą być dowolnymi wpisami na tematy wspinaczkowe o ile nie będą zwykłymi postami „forumowymi” – te nadal prosimy umieszczać na forum. Czyli mogą to być newsy, opisy rejonów, teksty opowiadań, przemyśleń (jak choćby przeciw anarchii i przeciw tradycji) itp.
5. W styczniu przyszłego roku odbędzie się głosowanie (głosują zarejestrowani użytkownicy Brytan.com.pl) w którym wyłonimy 10 najlepiej piszących (najlepiej może oznaczać – najszybciej dodających newsy, ale też i najciekawiej opisujących wyjazdy, rejony czy zjawiska).
6. Pierwszą nagrodą będzie obity projekt wspinaczkowy o trudnościach dostosowanych do możliwości zwycięzcy, ustalimy jaki po głosowaniu (z przedziału IV – VI.5), gotowy do poprowadzenia znajdujący się pod Krakowem. Zwycięzca będzie miał prawo poprowadzić i nazwać drogę jak tylko zechce.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, NIE CZEKAJ załóż bloga jak najszybciej, krótkie info znajdziesz tutaj: Brytan