Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Krakowski Mityng Drytoolowy – TryTool 2015 coraz bliżej!

Będziemy czekać na Was 7 lutego od 8.30 tam, gdzie w zeszłym roku – na krakowskim Zakrzówku, na prawo od Baby Jagi. Dla ułatwienia – mapka dojścia do biura imprezy.

Trytool2015_plakat

Ruszyły zapisy na zawody oraz warsztaty!    

Zawody:

W tym roku dla uczestników zawodów przygotowaliśmy nowe drogi. Dla zwycięzców przewidujemy nagrodę specjalną w postaci możliwości pierwszego przejścia i nazwania nowej, całkiem trudnej linii specjalnej.

Formuła zawodów ma charakter towarzyski i głównym założeniem jest umożliwienie startu osobom początkującym, jak i tym bardziej doświadczonym.

Zawody będą odbywać się na sektorze drytoolowym Zakrzówka, na którym przygotowaliśmy trzy nowe drogi pod tegoroczne zawody. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie zawodów.

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane startem w zawodach do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Każdy zawodnik otrzyma mailowe potwierdzenie zgłoszenia oraz dalsze instrukcje.

Płatności za zawody należy dokonać przelewem najpóźniej w dniu 05.02.2014 (czwartek). W przypadku dokonania płatności po terminie prosimy o dostarczenie do biura zawodów potwierdzenia przelewu.

Opłata startowa wynosi 20zł od osoby, czyli 40zł za zespół. Członkowie KW Kraków z opłaconymi składkami za rok 2015 są zwolnieni z opłaty.

Klub Wysokogórski Kraków

31-152 Kraków, ul. Pędzichów 11/10A

Bank Millenium 77 1160 2202 0000 0000 3523 6899

Tytułem: „TryTool 2015 – Imię i nazwisko uczestnika 1, imię i nazwisko uczestnika 2”

Warsztaty:

W tym roku dla osób zaczynających dopiero swoja przygodę ze wspinaniem zimowym przygotowaliśmy zestaw wykładów i pokazów jednych z najlepszych polskich wspinaczy: Janka Kuczery (instruktor IWW PZA, KW Kraków) oraz Michała Króla (przewodnik IVBV)
Dla początkujących przygotowaliśmy warsztaty z podstaw wspinania zimowego (wykład + pokaz) i  lodowego (blok lodowy).

Dla osób zaznajomionych już ze wspinaczką zimową przewidziane zostały warsztaty z technik drytoolowych oraz porady dotyczące wspinania w górach zimą dla średnio-zaawansowanych.

Jako, że bezpieczeństwo przede wszystkim, tematyka warsztatów poruszy także podstawy lawinoznawstwa (Tomek Pawłowski, KW Kraków), bezpiecznego poruszania się w terenie górskim zimą i zasad udzielania pierwszej pomocy (GOPR).

ABC zimowe:

Jak na każdym Trytoolu w trakcie trwania całej imprezy będzie można się wspiąć się pod okiem instruktorów na prostych drogach w sektorze ABC. Brak odpowiedniego sprzętu nie jest żadną przeszkodą – firma AMC zaopatrzy imprezę w niezbędny sprzęt marki Petzl do zimowego wspinania (raki, czekany, uprzęże i kaski).

Dodatkowo, dzięki współpracy z AKPT Kraków przez cały czas trwania imprezy będzie możliwość przejechania się tyrolką. Mityng zakończy się losowaniem upominków wśród wszystkich uczestników i wieczornym ogniskiem.

Zapisy:

Jak co roku aby wziąć udział w imprezie prosimy wypełnić formularz oraz zaakceptować regulamin.

Pomoże nam to oszacować ilość chętnych na poszczególne atrakcje i właściwie ułożyć program imprezy.

Dla Tych którzy nie brali jeszcze udziału w żadnym TryToolu zapraszamy do obejrzenie filmu z TryToola 2013oraz krótkiego filmiku z przygotowań do TryToola 2015.

Masz pytania, coś jest niejasne? Pisz na trytool@kw.krakow.pl.

W przyszłym tygodniu będzie dostępny szczegółowy program imprezy, oraz wszystkie niezbędne potrzebne do uczestnictwa w imprezie.

Do zobaczenia 7 lutego 2015 na krakowskim Zakrzówku!!

ORGANIZATOR

kw_logo_H

ZŁOTY SPONSOR

png;base64339d04bbc19409b4

SREBRNI SPONSORZY

REGATTA

DARE2B

PolarSport

CWF

BRĄZOWI SPONSORZY

ice_art_plus_adres_www CLIMBERO monkeysgrip

SPONSORZY

climbe_poziome-01

GŁÓWNY PATRONAT MEDIALNY

wspinanie

 

PATRONAT MEDIALNY

brytan climb png;base6497fc93d95c54f6b7 logo_portalgorski taternik logo gory

 

PARTNERZY

gopr BLACHA PRZEWODNICKA AKPT logo-pza