Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

listy dróg dyskutowanych na spotkaniu w Krakowie

W dniu 19.05.2015 w siedzibie KW Kraków odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące zmiany asekuracji na wybranych drogach.
W spotkaniu wzięli udzial: Włodek Porębski, Mariusz Biedrzycki, Miłosz Jodłowski, Mikołaj Pudo, Paweł Mielnikow, Marcin Opozda, Krzysztof Baran, Wojtek Szymandera, Wojtek Słowakiewicz, Artur Koza, Szymon Kaźmierczak, Kuba Barbasz, Piotr Korczak oraz Piotr Poloczek i Darek Porada (w żadnej sprawie nie zabrali głosu uznając, że temat dotyczy środowiska krakowskiego i ono podejmuje decyzje).
Wszelkie ustalnia były na bieżąco spisywane przez Przemka Koska.
Ponieważ nie wszyscy mogli się pojawić na spotkaniu – częśc opinii dostam drogą mailową przed spotkaniem i zostały one uwzględnione podczas dyskusji.
W większości spraw udało się ustalić consensus, co bardzo cieszy. W najbardziej kontrawersyjnym przypadku, czyli w dol. Bolechowickiej, postanowiłam zawiesić dyskusje w czasie, gdyż nie powinno się tam wykonywać w tej chwili żadnych prac ekiperskich, co czyniło konsultacje bezprzedmiotowe.
Ze swojej strony chciałam jeszcze raz podziękować KW Kraków za udostępnienie lokalu klubowego i gościnę oraz wszystkim uczestnikom dyskusji za poświęcony czas i cenne wypowiedzi.
O rozpoczęciu prac w danych rejonach będę informować z wyprzedzeniem. Jeśli ktoś będzie miał czas i chęci – zapraszam do pomocy.
Pozdrawiam serdecznie,
Olga Kosek

 

bedkowska_t

kobylanska_t