Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Maluchy 12 metrów nad poziomem Ziemi, czyli zawody wspinaczkowe dla dzieci.

Szkoła Alpinizmu „W Pionie”, OSiR Ochota, Urząd Dzielnicy Ochota oraz Sportowa Akademia Różowego Królika zapraszają 7 czerwca b.r. na Zawody Wspinaczkowe dla Dzieci na ściance wspinaczkowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Ochocie.

dzien_dziecka.jpg

Już w ten weekend, a dokładnie w sobotę 7 czerwca od 15:00 czekamy na Was w OSiR Ochota na Nowowiejskiej. Zawody mają charakter imprezy rekreacyjnej. Drogi będą miały trudności na poziomie III i IV, więc każde dziecko może wystartować.

szkola_w_pionie.jpg

Będzie się działo: Rozgrzewka w rytmach muzyki, wspinanie, puchary dla zwycięzców i dyplomy dla uczestników, to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji.

Udział w wydarzeniu oraz w zawodach: BEZPŁATNY.

Obowiązujący strój: wygodne sportowe ubranie oraz obuwie.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebook’u.

sportowa_akademia_krolika.jpg

Wspólna inicjatywa OSiR Ochota, W Pionie, Urzędu Dzielnicy Ochota oraz Sportowej Akademii Różowego Królika ma na celu popularyzację aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Sport, ruch to zdrowie, poszerzanie horyzontów, otwieranie się na nowe oraz nauka poprzez zabawę i działania grupowe. Wspinaczka poza aktywnością ruchową wymaga także logicznego myślenia, planowania następnego kroku. Oprócz ciała, dzieci będą miały okazję rozruszać szare komórki!

7 czerwca o godzinie 15.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na ściankę wspinaczkową Szkoły Alpinizmu „W Pionie” na Nowowiejską 37b w Warszawie.

Zapraszamy!
(organizatorzy)