Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Manewry Dryboonkrowe coraz bliżej

Coraz mniej dni dzieli nas od startu III Manewrów Dryboonkrowych pamięci Tomka Kowalskiego. Spotykamy się 30 listopada w podwarszawskim Janówku.

baner_tomek
III Manewry Dryboonkrowe pamięci Tomka Kowalskiego

Przebieg Manewrów

Rejestracja zawodników rozpocznie się o godzinie 8.30 na dużych bunkrach w Janówku(dojazd). Osobom, które jeszcze tego nie zrobiły przypominamy, że potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata opłaty startowej w wysokości 20 zł, zainteresowani znajdą szczegóły w mailu od organizatorów.
Po zakończeniu rejestracji, o 9, nastąpi odprawa dla zawodników, omówiony zostanie regulamin, sędziowie zaprezentują uczestnikom drogi eliminacyjne. W końcu, o 10 rozpoczniemy zmagania. Finały zaplanowane są na 17, jednak godzina może ulec drobnym zmianom, w zależności od tego jak będą przebiegały eliminacje.

Dodatkowe atrakcje

Dla wszystkich uczestników Manewrów przygotowaliśmy ciepłe jedzenie, napoje oraz ognisko. Dodatkowo na wszystkich czekać będzie przygotowane specjalnie na tę okazję piwo, a dokładnie 20 litrów Boonkrowego Pilsnera.

Zeszłoroczna nagroda specjalna
Zeszłoroczna nagroda specjalna

Dodatkowo na terenie bunkrów rozwieszonych zostanie kilka wędek, na których będzie można się rozgrzać, a także przetestować dziaby DMMa i Campa. Tak jak co roku podczas Manewrów będzie można zakupić haki i ostrza do dziab rodzimych producentów – podobnie zresztą jak w zeszłym roku.

Po zawodach

Wszystkich uczestników zapraszamy na imprezę do siedziby KW Warszawa (Ul. Noakowskiego 10/12). Liczymy na to, że będzie to dobra okazja, aby na gorąco wymienić się wrażeniami, doświadczeniami ze wspinaczami praktycznie z całej Polski. Osoby spoza Warszawy mogą skorzystać z noclegów w pokojach w pobliskim akademiku, lub zostać na noc w siedzibie klubu, niezależnie od preferowanego noclegu warto zabrać śpiwór i karimatę.

Regulamin i kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy  manewry.dryboonkrowe@gmail.com. Topo bunkrów i dodatkowe informacje o Manewrach znajdziecie na stronie  www.manwery.waw.pl

 

Do zobaczenia!
Organizatorzy III Manewrów Dryboonkrowych

scianka 2