Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Marka T-WALL sponsorem Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej

Uczestnicy sierpniowej imprezy będą mieli okazję wspinać się na chwytach i strukturach niemieckiej firmy T-WALL, która zajmuje się budowaniem ścian wspinaczkowych od 1989 roku.

Na przestrzeni ponad ćwierć wieku stała się dobrze rozpoznawalną i cenioną marką, dzięki naciskowi na bezpieczeństwo i  wysoką  jakość budowanych ścian. Stale się rozwijając i wprowadzając nowe rozwiązania, stała się liderem będącym w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Na początku lat dziewięćdziesiątych firma zaczęła z sukcesami budować ściany na rynkach zagranicznych. Zrealizowała wiele projektów, między innymi w Stanach zjednoczonych, Australii, Singapurze, Hong Kongu,  Japonii, Tajwanie, Korei i innych krajach.

Fot_1

 

T-WALL realizuje zarówno duże kontrakty (ściany wspinaczkowe o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych) jak i małe zamówienia – budowę kameralnych boulderowni. Niejako potwierdzeniem pozycji firmy na rynku wspinaczkowym jest fakt, że T-WALL dostarcza ściany do rozgrywania zawodów Pucharu Świata oraz Mistrzostw Niemiec w boulderingu.

Fot_2

 

Tym bardziej cieszy fakt podjęcia współpracy z polskimi organizatorami Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej. W ramach wsparcia  T-WALL przekaże m.in. chwyty i struktury do budowy ściany bouderowej.

Fot_3

 

Ponadto marka została sponsorem tytularnym zawodów dodatkowych dla wszystkich chętnych „T-Wall Bouldering Cup”, które obdędą się 8 sierpnia 2015 na katowickim rynku.

Więcej informacji o tym wydarzeniu organizatorzy podadzą w późniejszym terminie, jednak już teraz warto zaplanować sobie przyjazd do Katowic, gdyż na zwycięzców „T-Wall Bouldering Cup” czekają również nagrody takich marek jak: Grivel, Salewa czy Nikwax.

Więcej o marce T-Wall znajdziecie na:

https://www.facebook.com/kletterwand

http://www.t-wall.org/

Zapraszamy również do polubienia fanpage mistrzostw:
www.facebook.com/Climbing2015PL