Mistrzostwa Lublina – wyniki

W sobotę 15.02 w Lublinie rozegrana została kolejna edycja Mistrzostw Lublina  dzieci, młodzików i krasnali we wspinaczce sportowej.

Zawody, ze względu na swoją formułę, premiują wszechstronnych wspinaczy, nie inaczej było w tym roku.  Organizatorzy przygotowali dla zawodników cztery drogi o różnym stopniu trudności, trzy problemy boulderowe i jedną drogę na czas. O zwycięstwie decydowała suma punktów zdobytych w każdej z konkurencji. Pomysł świetnie się sprawdził, było bardzo dużo wspinania i świetna zabawa. Sprawna organizacja, bez zacięć i zbędnego czekania także zapamiętana będzie na plus ekipie Skarpy Lublin.

Galeria zwycięzców oraz wyniki:

Krasnale – Chłopcy

20140215_161337

Kategoria wiekowa: Krasnale Chłopcy
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Maciej Klejman UKA Warszawa 2005
2 Antoni Gontarz UKA Warszawa 2005
3 Mikołaj Paśnikowski Skarpa Lublin 2006
4 Jeremi Jarosiński Szkoła Skrzydła/Kotłownia 2005
5 Szymon Karaś AKW Kotłownia Junior 2006
6 Ignacy Widomski Skarpa Lublin 2005

Krasnale – Dziewczynki

20140215_161220

Kategoria wiekowa: Krasnale Dziewczynki
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Ada Kusyk LCW Paderewski 2005
2 Marta Banach LCW Paderewski 2005
3 Emilia Wójtowicz Szkoła Skrzydła/Kotłownia 2006
4 Oliwka Wieprzowska niezrzeszona 2006
5 Dominika Baran LCW Paderewski 2005
6 Marcelina Gospodarek Skarpa Lublin 2005

Dzieci – Chłopcy

20140215_161640

Kategoria wiekowa: Dzieci Chłopcy
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Konstanty Sobański KW WARSZAWA 2004
2 Bartłomiej Winiarek UKA AGAMA 2003
3 Ignacy Nieściór Skarpa Lublin 2003
4 Oliwier Głuchowski Skarpa Lublin 2004
5 Filip Wójtowicz Szkoła Skrzydła/Kotłownia 2004
6 Jakub Kuśmirek LCW Paderewski 2004

Dzieci – Dziewczynki

20140215_161501

Kategoria wiekowa: Dzieci Dziewczynki
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Alicja Kwiatkowska Skarpa Lublin 2003
2 Natalia Karaś AKW Kotłownia Junior/LCW Paderewski 2004
3 Hanna Czaban Szkoła Skrzydła/Kotłownia 2004
4 Magdalena Tomala Skarpa Lublin 2003
5 Julia Głowacka Skarpa Lublin 2003
6 Martyna Mamos Szkoła Skrzydła/Kotłownia 2004

Młodzicy – Chłopcy

20140215_161900

Kategoria wiekowa: Młodzicy Chłopcy
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Olaf Malinowski Skarpa Lublin 2001
2 Mikołaj Szymecki Skarpa Lublin 2002
3 Bartek Kozak Skarpa Lublin 2002
4 Marcin Basak Skarpa Lublin 2001
5 Mikołaj Owczarkiewicz UKS 51 2001
6 Adrian Cholewa UKS 51 2001

Młodzicy – Dziewczynki

20140215_161756

Kategoria wiekowa: Młodzicy Dziewczynki
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Aleksandra Kałucka MKS Tarnowie 2001
2 Marcelina Matyjaszczyk Skarpa Lublin 2001
3 Natalia Kałucka MKS Tarnowie 2001
4 Gabrysia Muszyńska Skarpa Lublin 2002
5 Maria Nazarkiewicz Skarpa Lublin 2002
6 Klaudia Arciszewska Skarpa Lublin 2001

Superkrasnale – Chłopcy

20140215_161049

Kategoria wiekowa: SUPER Krasnale Chłopcy
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Antoni Smaga niezrzeszony 2007
2 Stanisław Sobański niezrzeszony 2008
3 Wiktor Paśnikowski Skarpa Lublin 2008
4 Andrzej Blacha LCW Paderewski 2008

Superkrasnale – Dziewczynki

20140215_160917

Kategoria wiekowa: SUPER Krasnale Dziewczynki
Miejsce Imię Nazwisko Klub Rocznik
1 Weronika Lewandowska Skarpa Lublin 2008
2 Ola Styk Skarpa Lublin 2007
3 Matylda Woć Skarpa Lublin 2008

 

 

Pełne wyniki zawodów: http://skarpalublin.pl/wp-content/uploads/2014/02/w1402_ml_wyniki.pdf
Galeria zdjęć: http://skarpalublin.pl/2014/02/wyniki-mistrzostwa-lublina-dzieci-mlodzikow-i-krasnali-15-02-2014/#more-3108

Organizacja
Skarpa Lublin

Partnerzy
LCW- Lubelskie Centrum Wspinaczkowe

 

 

You might also like More from author