Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Mroźne Ostrza’18 – informacje praktyczne

Już w najbliższą sobotę 03.02.2018 odbędą się Indywidualne Zawody Drytoolowe – Mroźne Ostrza’18 w nowo otwartym rejonie Zimny Dół.

ostrza1Poniżej przesyłamy kilka ważnych informacji:

1. Dojazd

z Krakowa:
kierujemy się do Kryspinowa i tam skręcamy na Cholerzyn, jedziemy za drogą aż do Mnikowa (za Cholerzynem) i na skrzyżowaniu przed mostem skręcamy w lewo i jadąc za drogą dojeżdżamy do ronda u podnóża Łysiny

z okolic Katowic:
jedziemy A4 w stronę Krakowa aż do zjazdu na Alwernie/Krzeszowice (po przeciwnej stronie charakterystyczne kopuły) i dalej kierujemy się na Alwernie w miejscowości Grojec skręcamy w lewo na Zalas jadąc za drogą przejeżdżamy pod wiaduktem (autostrada A4) i zaraz za nim skręcamy w prawo na Brodła/Czułów jedziemy nad autostradą i w miejscowości Zalas skręcamy w lewo na Frywałd i dalej na skrzyżowaniu Krzeszowice (Nawojowa Góra) Kraków, kierujemy się prosto na Kraków by po paru metrach skręcić w prawo na Baczyn/Mników i później już za drogą na parking (rondo u podnóża Łysiny)

(grafika dzięki uprzejmości morpho.pl)
(grafika dzięki uprzejmości morpho.pl)

2. Parking

mapa1
Parkujemy na małym rondku, której jest wyłączone z użytku, postarajmy się parkować w co najmniej dwóch szeregach aby jak najwięcej samochodów mogło się zmieścić.
Jeśli braknie miejsc parkingowych kolejnym miejscem do zostawienia samochodu będzie parking oddalony od Łysiny ok 2 km (zalecamy zebranie się kilku kierowców w większą grupę i wspólny powrót) spory parking po lewej stornie drogi (jadąc od Mnikowa).

mapa23. Harmonogram zawodów:
07:30 do 8:00 odbiór pakietów startowych w biurze zawodów. Każdy zawodnik powinien mieć ze sobą wypełnione oświadczenie, które zostanie przesłane drogą mailową oraz jest do ściągnięcia ze strony
8:00 – odprawa zawodników
8:30 – start zawodów
14:30 – oddanie kart startowych
15:00 – ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród (w przypadku braku dogrywki)
15:30 – ewentualna dogrywka

4. Po zawodach zapraszamy na wspólne ognisko :)

5. Informacje dodatkowe:

  • zapisy zamykamy w piątek 02.02.2018
  • pamiętajcie o opłatach wpisowych
  • nie ma możliwości zapisania się w biurze zawodów
  • nie ma możliwości opłacenia wpisowego w biurze zawodów
  • na miejscu jest problem z zasięgiem