Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Murall Challenge już 12 kwietnia!

Sprawdź na co Cię stać na progu sezonu – wystartuj w zawodach MURALL CHALLENGE! Formuła Open, dużo wspinania i duże emocje!

Już 12 kwietnia 2014 Centrum Wspinaczkowe Murall zaprasza na jedyne takie zawody! Innowacyjna formuła, w eliminacjach mnóstwo wspinania dla wspinaczy na każdym poziomie zaawansowania, na dwunastu drogach o zróżnicowanych trudnościach.

Głównej konkurencji na trudność będzie towarzyszyła konkurencja we wspinaczce na czas o Puchar Teleexpressu. W konkurencji głównej cztery kategorie: kobiet, mężczyzn, seniorek 45+ oraz seniorów 45+. Ponadto, każdy z uczestników ma szansę na dodatkowe nagrody w losowaniu.

Nagrody pieniężne i rzeczowe o łącznej puli 10.000 złotych. W kategoriach kobiet i mężczyzn:

  • 1 miejsce 2000zł + nagrody rzeczowe
  • 2 miejsce 1000zł + nagrody rzeczowe
  • 3 miejsce 500zł + nagrody rzeczowe

Aby wystartować w zawodach należy zarejestrować się na stronie internetowej Centrum Wspinaczkowego Murall www.murall.pl lub zapisać się w dniu zawodów w recepcji ściany. Jednak tylko wcześniejsza rejestracja gwarantuje pakiet startowy oraz start w wybranej przez siebie grupie. W zawodach może uczestniczyć każdy! Opłata startowa wynosi 60 złotych do 10 kwietnia, w dniu zawodów 70 złotych

Murall_Header

Zawody rozpoczynają się eliminacjami, w których będzie do pokonania 12 dróg o różnej trudności i odpowiadającej jej punktacji. Eliminacje odbędą się w formule Flash.

  • grupa I 8:00-9.30
  • grupa II 9:30-11.00
  • grupa III 11:00-12.30
  • grupa IV 12:30-14.00
  • grupa V 14:00-15.30

Najlepsze cztery zawodniczki i najlepszych czterech zawodników przechodzi do finału. Rozstrzygająca rozgrywka odbędzie się w widowiskowej formule Duel, w której najlepsi wspinacze będą musieli pokonać dwie drogi. Zmagania finałowe odbędą się w formule pucharowej (półfinał, mały finał i finał) i rozpoczną się o godzinie 16.00.

Murall_Plakat2

Równolegle do rozgrywek w głównej konkurencji na trudność odbędą się zmagania w konkurencji towarzyszącej na czas o Puchar Teleekspresu. Eliminacje będą rozgrywane między 8:00 – 13:00, natomiast finał odbędzie się o godzinie 14:00.

Dodatkowo podczas zawodów będzie możliwość przymiarki i zakupu najnowszej kolekcji butów wspinaczkowych La Sportiva.

Zawody MURALL CHALLENGE odbędą się w Warszawie, przy ulicy Annopol 3, w Centrum Wspinaczkowym Murall.

Więcej informacji na www.murall.pl