Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

NANGA DREAM JUSTICE FOR ALL

nanngaJuż niedługo Jagodna obchodzić będzie symboliczny dla nas pierwszy roczek :)

Rokrocznie z okazji urodzin planujemy wspierać nietuzinkowe pomysły podróżnicze.
W tym roku chcemy wesprzeć projekt Tomka Mackiewicza i Marka Klonowskiego, który rokrocznie i progresywnie realizują już od 2011 roku. Chłopaki pragną zdobyć szczyt Nanga Parbat (8126 m n.p.m.)…zimą! Podczas tegorocznej wyprawy Tomkowi Mackiewiczowi udało się osiągnąć wysokość 7400m.

Planowana na przyszły rok wyprawa ruszy prawdopodobnie w powiększonym składzie, co zwiększy szanse na zdobycie szczytu, ale też zwiększy koszty przedsięwzięcia, które szacowane są na ok. 20 000$.
Tomek i Marek nie są wspierani finansowo przez żadną organizację czy związek i nie należą do żadnego programu. Działają na własną rękę i w ten również sposób finansują swoje przedsięwzięcia. Dlatego też należy wesprzeć ich poczynania!

Jak można tego dokonać?
– przede wszytskim można, a nawet trzeba do nas przyjechać 27 kwietnia, posłuchać, okraszonych slajdami, relacji z wypraw Tomka i Marka, Alka Lwowa, i Piotrka Strzeżysza. Prelekcje przetykane będą niebanalnymi filmami górskimi, a zwieńczą je pląsy do utraty sił.
– poza tym, można będzie zatrzymać się u nas na noc – całą kwotą zebraną z noclegów zasilimy fundusz wyprawy
– można będzie również objeść się szarlotki – całą kwotą zebraną z jej sprzedaży zasilimy fundusz wyprawy
– można będzie zakupić „cegiełkę” i być może wygrać jakąś arcyciekawą książkę podróżniczą – całą kwotą zebraną z tomboli zasilimy fundusz wyprawy
– można będzie zakupić niezwykle trendsetterskie hand-made-limited-edition-only-one „nangowe” godżety – całą kwotą zebraną z ich sprzedaży zasilimy fundusz wyprawy
– można mieć oczywiście własny pomysł na wsparcie Tomka i Marka – chętnych zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zapraszamy i tradycyjnie prosimy o udostępnianie „wszędzie, gdzie się da”!