Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

„Nasze Skały” w sprawie Fiali i 502

Nasze Skały

W marcu 2013 r. na komisariacie Policji w Krzeszowicach oraz u dzielnicowego Jerzmanowic, dyrektor operacyjny Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały” złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa narażenia życia lub zdrowia ludzkiego poprzez zanieczyszczenie i dewastację punktów asekuracyjnych na skałach Fiala i 502 w Jerzmanowicach.

Policja od tej pory trzykrotnie nawiedziła „gówniarza”, lecz ten, pomimo przebywania w domu, nie wpuścił funkcjonariuszy, a oni nie mieli podstaw do użycia siły. Po konsultacjach z komendantem Krzeszowic, możliwy dalszy tok działania polegać może na zawiadomieniu Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza, wtedy sprawa zostanie powrotnie skierowana do policji, ale już z „namaszczeniem” prokuratury, czyli większym priorytetem, co pozwoli jej na twardsze działania. Musimy wykazać na czym polega zagrożenie życia i zdrowia oraz przedstawić świadków zdarzeń. IŚW „Nasze Skały” uruchomiła specjalny adres e’mailowy do zawiadomień o kolejnych procederach na 502 i Fiali. Dotychczas nie został zgłoszony żaden incydent. Proszę wszystkich o przesyłanie informacji o działalności gówniarza na adres fiala@naszeskaly.pl lub dyrektor@naszeskaly.pl, ewentualnie osobiście lub telefonicznie (662 149 400)

Zbliża się okres rozliczeń PIT. Jeżeli nie możecie osobiście zaangażować sie w prace „Naszych Skał”, przekażcie 1% PIT na IŚW „Nasze Skały”. Informacje o tym jak to zrobić znajdziecie na stronie http://naszeskaly.pl/pages/jeden-procent.php.

Włodzimierz Porębski
Dyrektor Operacyjny
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”