Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Nowa ściana w Gliwicach już otwarta!

Nareszcie! Miasto Gliwice, w końcu doczekało się nowoczesnej ściany wspinaczkowej! Długo oczekiwana, nowa ściana w Gliwicach już otwarta!!!

Ściana zlokalizowana jest w nowopowstałym kompleksie na Jasnej www.jasna31.pl. Miejsce sentymentalne, ponieważ wcześniej znajdował się tam legendarny „bulder na Jasnej”.

gliwice_1

Na JASNEJ, pod trybuną główną hali, znajduje się klimatyzowana bulderowania, jedna z największych na Śląsku! Różnorodne formacje są zapełniane systematycznie zmienianymi przystawkami o różnych stopniach trudności kręconymi po kolorach.

gliwice_2

Druga część oferty to ściana z liną o wysokości ok. 12 m. Znajdują się na niej 23 stanowiska z zawieszonymi wędkami. Na ścianie rozwieszone są ekspresy, istnieje więc możliwość (a nawet powinność!) prowadzenia dróg. Drogi są systematycznie zmieniane, a chwyty regularnie czyszczone i wymieniane.

gliwice_3

Na ścianie prowadzone są sekcje wspinaczkowe dla wszystkich grup wiekowych o różnych poziomach zaawansowania. Zapoznaj się z harmonogramem sekcji wspinaczkowych i zarezerwuj dogodny dla siebie termin! Organizujemy również zajęcia dla dzieci!