Pełne wyniki Big Wall w Sokołach 2013

Klasyfikacja generalna:

1. Jarosław Liwacz, Jakub Wrzesień – 1655 punktów, 865m

2. Mariusz Serda, Andrzej Sokołowski – 1600 punktów, 635m

3. Paweł Behnke, Paweł Sikorski – 1195 punktów, 415m

4. Arek Tabisz, Piotr Mrozowski – 1045 punktów, 785m

5. Magda Fiszer, Jacek Zaczkowski – 945 punktów, 490m

6. Marta Dąbrowska, Mateusz Jabłoński – 840 punktów, 435m

7. Zuzanna Banaś, Krzysztof Nosal – 795 punktów, 480m

8. Małgorzata Grabska, Natalia Matkowska – 720 punktów, 435m

9. Marta Gromadzka, Wojtek Radzik – 645 punktów, 290m

10. Paweł Gołębiowski, Tomasz Małecki – 575 punktów, 305m

11. Michał Grynkiewicz, Dawid Moszczak – 555 punktów, 315m

12. Piotr Linda, Mikołaj Winiarski – 535 punktów, 365m

13. Mariusz Jarosławski, Andrzej Sendecki – 505 punktów, 335m

14. Gosia Jurewicz, Józek Soszyński – 485 punktów, 275m

15. Ewa Pakulska-Szczypka, Magdalena Kuczewska – 465 punktów, 370m

16. Małgorzata Dobisz, Maciej Kurzawa – 380 punktów, 270m

17. Damian Granowski, Anita Słowicka – 370 punktów, 205m

18. Jarosław Cieśliński, Krzysztof Granatowski – 345 punktów, 270m

19. Tomasz Chabrowski, Darek Krzyżański – 315 punktów, 180m

20. Jacek Krynicki, Darek Lipiński – 255 punktów, 170m

21. Dorota Jarosławska, Kasia Tomsia – 235 punktów, 190m

22. Artur Miros, Sebastian Pietkiewicz – 185 punktów, 125m

 

Najlepsze zespoły kobiece

1. Małgorzata Grabska, Natalia Matkowska – 720 punktów, 435m

2. Ewa Pakulska-Szczypka, Magdalena Kuczewska – 465 punktów, 370m

3. Dorota Jarosławska, Kasia Tomsia – 235 punktów, 190m

Najlepsze zespoły mieszane

1. Magda Fiszer, Jacek Zaczkowski – 945 punktów, 490m

2. Marta Dąbrowska, Mateusz Jabłoński – 840 punktów, 435m

3. Zuzanna Banaś, Krzysztof Nosal – 795 punktów, 480m

Najlepsze zespoły „Masters” (powyżej 40 lat)

1. Jarosław Cieśliński, Krzysztof Granatowski – 345 punktów, 270m

Kategoria „Drogi tradycyjne”

1. Jarosław Liwacz, Jakub Wrzesień – 1110 punktów

2. Arek Tabisz, Piotr Mrozowski – 820 punktów

3. Małgorzata Grabska, Natalia Matkowska – 680 punktów

4. Magda Fiszer, Jacek Zaczkowski – 660 punktów

5. Zuzanna Banaś, Krzysztof Nosal – 570 punktów

6. Piotr Linda, Mikołaj Winiarski – 535 punktów

Kategoria „Bez znajomości” (tylko drogi OS i Flash)

1. Magda Fiszer, Jacek Zaczkowski – 945 punktów

2. Arek Tabisz, Piotr Mrozowski – 565 punktów

3. Damian Granowski, Anita Słowicka – 370 punktów

4. Jarosław Cieśliński, Krzysztof Granatowski – 345 punktów

5. Paweł Gołębiowski, Tomasz Małecki – 325 punktów

6. Tomasz Chabrowski, Darek Krzyżański – 315 punktów

Najlepsze zespoły Wrocławskiego KW

1. Mariusz Serda, Andrzej Sokołowski – 1600 punktów, 635m

2. Arek Tabisz, Piotr Mrozowski – 1045 punktów, 785m

3. Zuzanna Banaś, Krzysztof Nosal – 795 punktów, 480m

4. Mariusz Jarosławski, Andrzej Sendecki – 505 punktów, 335m

5. Ewa Pakulska-Szczypka, Magdalena Kuczewska – 465 punktów, 370m

6. Małgorzata Dobisz, Maciej Kurzawa – 380 punktów, 270m