Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Pierwsze Mistrzostwa Polski Techników Dostępu Linowego ODTL CUP 2016

ODTL we współpracy z marką PETZL zapraszają na pierwsze Mistrzostwa Polski Techników Dostępu Linowego ODTL CUP 2016.

Zawody odbędą się 5-6-7 sierpnia 2016 w Centrum Technik Wysokościowych ROJAM w Gdańsku.

OTDL-CUP-logo

OTDL CUP jest wydarzeniem, które ma na celu promocję bezpiecznych technik pracy na wysokości, konsolidację środowiska techników linowych oraz propagowanie standardów bezpiecznej pracy na wysokości. Wzorowana na podobnych światowych eventach jak cieszące się dużą popularnością ‪Petzl Rope Trip, czy Sambar Steel. Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane w formule zawodów zespołowych, w których zostaną ocenione precyzja działania, szybkość i umiejętności manualne wykorzystywane w trakcie każdego dnia pracy technika linowego. Oceniane będą również umiejętności współpracy między technikami, komunikacja i umiejętności podejmowania błyskawicznych decyzji. W zawodach weźmie udział całe środowisko polskich „alpinistów przemysłowych”.

OTDL_cup2

Organizatorem Mistrzostw jest OTDL – Organizacja Techników Dostępu Linowego, skupiająca polskich pracowników linowych i przyczyniająca się do poprawy bezpieczeństwa w branży wysokościowej. Ujednolicony system prac i żelazne zasady wprowadzone dla wszystkich techników, których skupia organizacja zapewniają maksimum bezpieczeństwa. ODTL jest polskim odpowiednikiem organizacji takich jak angielska IRATA, amerykański SPRAT czy niemiecki FISAT.

OTDL_logo

ODTL CUP 2016 to pierwsza w swoim rodzaju impreza konsolidująca polską branżę wysokościowa, ale przede wszystkim wartościowa inicjatywa, którą warto wspierać.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdańsk, Paweł Adamowic.

Marka PETZL została Sponsorem sprzętowym Mistrzostw.

Petzl-blk

Zachęcamy wszystkich profesjonalnych techników dostępu linowego do rejestracji w zawodach, a wszystkich zainteresowanych wydarzeniem – na widownię. Jak zapewnia organizator – będzie bezpiecznie i widowiskowo.

UWAGA: REJESTRACJA TYLKO DO 30 czerwca 2016!

Aby dokonać zgłoszenia zespołu, należy wypełnić formularz rejestracyjny ze strony http://otdl.org/rejestracja-3 i przesłać na adres: rejestracja@otdl.org
Informacje organizacyjne: www.otdlcup.pl
Kontakt: zawody@otdl.org
OTDL: http://otdl.org/