Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Pierwsze urodziny Makaka!

Makak ma już rok! Świętujemy w SOBOTĘ, 28 LISTOPADA, od 9.00 rano do.. ostatniego wspinacza na drodze ;-)

urodziny_Makaka_web-3

Mamy dla Was multum urodzinowych niespodzianek!

Urodzinowy rozkład jazdy:

10.00-12.00 Warsztaty START Z MAKAKIEM. Bo lubimy dzielić się tym co robimy. Możecie przyprowadzić swoich niewspinaczkowych znajomych, a my pokażemy im wspinaczkowe ABC. Obowiązują zapisy!

12.00, 13.00, 14.00 Warsztaty z akrobatyki powietrznej na chuście wertykalnej z niesamowitą Mileną Domino. Również dla zupełnych świeżaków. Czas trwania zajęć: 1 h. Obowiązują zapisy!

12.30-15.30 Tendon-tyrolka, czyli mega zjazd na linie spod samego dachu Makakowej hali. Zjazdy przygotowujemy dzięki niezawodnym sponsorom z Lanex Polska, dystrybutorom lin Tendon.

16.00-18.00 Warsztaty z odpadania, czyli jak bezpiecznie latać i jak dzielnie wyłapywać loty. Obowiązują zapisy!

20.00-22.00 Konkurs na wspin-wieżę. Najodważniejszy budowniczy sięgnie po super plecak od PolarSportu, najlepszego sklepu sportowego w mieście.

20.00-22.00 Tendon-tyrolka (dla tych którzy nie załapią się na pierwszą turę).

22.00 Finał MEGALOTERII!!! w której nagrodą główną jest ROCZNY KARNET NA MAKAKA!! Możecie też wygrać inne super nagrody od topowych marek: The North Face i BlackDiamond.

Do tego przez cały dzień będziemy testować wspinaczkowe perpetuum mobile. Machinę udostępni firma Sali, dystrybutor sprzętu Alpinea. Podobno trenuje na tym nasze wojsko. No i można się wspinać nawet jak mamy lęk wysokości!

Jeśli ktoś będzie miał ochotę spróbować slacka, hajka albo rodeo – przyjaciele z 2Trees Slacklines zapraszają na Makakowe taśmy.

Wszystko co dla Was przygotowaliśmy będzie dostępne w cenie wejścia na ścianę. Uwaga, na niektóre zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona! Żeby się zapisać wystarczy zadzwonić pod Makakowy numer: 730 710 775.

Makak zaprasza!!!