Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Pomoc dla Haliny i Jacka Czechów

W nocy z 14 na 15 listopada spalił się dom Haliny i Jacka CzechówKlub Skialpinistyczny KANDAHAR, którego Halina i Jacek są czynnymi członkami uruchomił konto klubowe, na które można wpłacać pieniądze. 
Cała kwota zostanie przekazana Rodzinie Czechów. 

Wpłatę (nawet najdrobniejszej kwoty) prosimy dokonywać na konto klubowe:

Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
ul. Wojewódzka 30/15
40-026 Katowice

Numer konta:
VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A
70 2130 0004 2001 0344 8024 0001
z dopiskiem: „dla Haliny i Jacka Czechów

spalony_dom_Czechow
Spalony dom Haliny i Jacka Czechów

Link to informacji o pożarze: http://www.nowiny.pl/patrol/104309-pozar-w-belku-palil-sie-dom-przy-granicznej-film.html

Ponadto zaprzyjaźniona firma wystawiła na licytację parę nowych nart skiturowych firmy Ski Trab.

Licytację znajdziecie pod adresem http://allegro.pl/show_item.php?item=4808212264 

Zachęcamy do udziału w aukcji. Także tu cały dochód zostanie przekazany Rodzinie Czechów.

JACEK CZECH 
Licencjonowany instruktor wspinaczki skalnej , taternictwa i alpinizmu PZA, trener wspinaczki sportowej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ponadto instruktor sportu w zakresie wspinaczki na sztucznych ścianach, wspinaczki wysokogórskiej, narciarstwa, pływania i gimnastyki, sternik jachtowy i motorowodny, ukończył podyplomowe studium korekcji wad postawy, sędzia zawodów wspinaczkowych PZA, członek Klubu Wysokogórskiego w Katowicach oraz Klubu Skialpinistycznego Kandahar z Katowic, były Selekcjoner Kadry Narodowej w Narciarstwie Wysokogórskim, taternik, alpinista, wspina się na zawodach wspinaczkowych, w skałkach, Tatrach, Alpach (latem i zimą ),Patagonii. Mistrz Polski i uczestnik Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w skialpinizmie, jako jedyny Polak ukończył pięciokrotnie słynne zawody Pierra Menta, startował również w kultowych zawodach w Szwajcarii (Patrol Lodowcowy) i Włoszech (Trofeo Mezzalama). Brał udział w wyprawie himalajskiej na Cho-Oyu (8201 m. npm.) i Nanga Parbat (8125 m.npm.)

HALINA CZECH -instruktor wspinaczki sportowej z wieloletnim stażem wspinaczkowym oraz szkoleniowym; członek Klubu Skialpinistycznego Kandahar z Katowic; taternik, alpinista, wspina się w skałkach całej Europy, Tatrach, Alpach, matematyk, prowadzi ściankę wspinaczkową „W SKALE” w Pawłowicach oraz ścianka Bunkier „W SKALE” w Rudzie Śląskiej.