Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Przedłużenie konkursu fotograficznego PZA

Konkurs fotograficzny trwa !!! Termin zakończenia konkursu został wydłużony do 15.09.2013r !!! 

Polski Związek Alpinizmu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Na konkurs wysyłajcie zdjęcia, których tematem są góry i jaskinie, w tym sportowe, wyczynowe i rekreacyjne zmagania związane dyscyplinami którym patronuje Polski Związek Alpinizmu, tj. himalaizm, alpinizm, wspinaczka skalna, sportowa, wysokogórska, bouldering, alpinizm jaskiniowy oraz narciarstwo wysokogórskie.

konkurs- logo

Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących, osób fotografujących amatorsko, jak i związanych zawodowo z fotografią. Prace oceniane będą przede wszystkim pod kątem zgodności z hasłem przewodnim konkursu, walorów artystycznych oraz warsztatowym.

Kto jeśli nie ludzie gór posiadają w swojej prywatnej galerii najlepsze ujęcia życia na koniuszkach palców? Dla autorów zwycięskich zdjęć przewidziano cenne nagrody a ponadto wybrane prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej oraz mogą zostać wybrane do publikacji w kalendarzu PZA na rok 2014.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie określa Regulamin ( PDF ). Zdjęcia można nadsyłać do 15 wrzesnia 2013 na adres konkurs2014@pza.org.pl

Zapraszamy do nadsyłania prac!