Serwis wspinaczkowy tworzony przez łojantów dla łojantów

Przemek Kossakowski w Żaganiu

Fundacja Piętro Wyżej, Speleoklub Bobry Żagań, Centrum Kultury i Pałac Książęcy zapraszają na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim.

W Rosji kopał swój grób. Był obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka. Obcował z szeptunkami, znachorami, uzdrowicielami. Ekstremalne doświadczenia i przekraczanie granic to jego specjalność. Jest współautorem trzech programów telewizyjnych: „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Kossakowski. Nieoczywiste”, „Kossakowski. Inicjacje”.

Kossakowski-plakat-POPRAWKA-Kopiowanie

 

Autor książki „Na granicy zmysłów”. Spotkanie z podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim już 18 marca, w piątek, w Żaganiu, o godz. 18.30. Bilety w cenie 20 zł dostępne w Centrum Kultury w Żaganiu, tel. 068 477 64 78 i przez Internet: http://abilet.pl/impreza/spotkanie-z-przemyslawem-kossakowskim-spotkanie-autorskie-2775.

To kolejna odsłona SPOTKAŃ Z PODRÓŻNIKAMI I LUDŹMI GÓR organizowanych przez Fundację Piętro Wyżej, Speleoklub Bobry Żagań, Centrum Kultury i Pałac Książęcy.

CEZ_7280m

Więcej informacji o spotkaniu pod adresem centrumkultury.zagan.pl/inicjacja-na-granicy-zmyslow-z-przemkiem-kossakowskim/

Fot. z arch. P. Kossakowskiego/materiały prasowe