Puchar Młodzików i Dzieci / Avatarki’ds — Kraków 2014 – wyniki

W dniu 31 maja w Centrum Wspinaczkowym Avatar odbyły się zawody AVATARK’ids, a w ich ramach także druga edycja Pucharu Młodzików i Dzieci w prowadzeniu.

Poniżej prezentujemy wyniki finałów:

Krasnale – dziewczynki:

1.  Szymańska Martyna – UKS Brzeszcze

2.  Oleksy Maja – MKS Tarnovia

3.  Janosova Mariana – HK Orlova

3.  Kurek Gosia – Alpinka Fpinka

5.  Brzeska Magdalena – KW Nowy Sącz

5.  Kierzkowska Maja – żyj.aktywnie.pl

7.  Łyzińska Karolina  – Alpinka Fpinka

8.  Ciechanowska Milena – GTW Gliwice

9.  Urbanowicz Agata – C.W. Forteca

10.  Barabaś Bianka – ZERWA Wrocław

11.  Cegła Hanna – Transformator

Krasnale – chłopcy:

1. Adamovsky Adam – HK Orlova

2. Akszterowicz Florian – Tarnovia

3. Kusion Kacper – KS Korona Kraków

4. Karaś Szymon – AKW Kotłownia Junior

5. Panenka Jurek – Alpinka Fpinka

6. Krzysztoń Bartosz – Konin – Mountain Monsters

7. Grabacki Filip – Reni Sport

7.  Maciantowicz Tadek

9. Kopec Roch – Strega Wspinania

10. Pawlak Piotr – Zerwa

Dzieci – dziewczynki:

1. Janosova Marketa – HK Orlova

2. Klimaszewska Marta – Rocodromo Toruń

3. Janecka Bianka – Witchholds

4. Makuch Maja – Primaroca

5. Kwiatkowska Alicja – Pol-Inowex Skarpa Lublin

5.  Topolewska Maja

7. Wróbel Weronika – MKS Tarnovia

8. Gębała Martyna – Primaroca

Dzieci – chłopcy:

1. Wachałowicz Kuba – Avatar

2. Gurba Jan – KW Nowy Sącz

2. Winiarek Bartek – UKA Agama

4. Sobański Konstanty – KW Warszawa

5. Kubik Piotrek – Avatar

6. Buffi Konstanty – Primaroca

Młodziki – dziewczynki:

1. Adamovska Eliska – HK Orlova

2. Rudka Maja – KS Korona Kraków

3. Kałucka Aleksandra – MKS Tarnovia

4. Kałucka Natalia – MKS Tarnovia

5. Michałowska Klaudia – KW Jastrzębie-Zdrój

6. Matyjaszczyk Marcelina – Pol-Inowex Skarpa Lublin

7. Herman Dominika – Transformator

Młodziki – chłopcy: 

1. Bąk Rafał – Transformator

2. Kupś Kajetan – Strefa Wspinania / Renisport

3. Ziętek Jakub – Primaroca

4. Malinowski Olaf – Skarpa Lublin

5.  Wronowski Krzysztof – Alpinka Fpinka

6. Kłopotek Dominik – KW Jastrzębie-Zdrój

 

Pełne wyniki zawodów dostępne na stronie organizatorów:  http://myavatar.pl/pl/news/256

You might also like More from author