Puchar Polski Młodzików i Dzieci na czas

Sobotnimi zawodami we wspinaniu na czas, w Warszawie,  wystartowała rywalizacja w tegorocznej edycji Pucharu Polski Młodzików i Dzieci. Na ścianie wspinaczkowej w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji gminy Białołęka stawiło się niemalże 40 najlepszych młodych sprinterów z całej Polski. Jak zwykle bardzo mocną ekipę wystawiła Skarpa Lublin wystartowały również silne reprezentacje  z Bytomia, Jastrzębia-Zdrój, Tarnowa i Warszawy.

Pierwsze tegoroczne zawody pucharowe stały pod znakiem emocjonującej rywalizacji, a także jak przystało na rangę zawodów, bardzo sprawnej organizacji.  Licznie zgromadzona publiczność w niektórych biegach oglądała z zapartym tchem zaciętą walkę do ostatnich centymetrów, a  o zwycięstwie często decydowały ułamki sekund.

Dla wszystkich uczestników imprezy organizatorzy przygotowali nagrody i upominki, a dla publiczności także poczęstunek.

Fotorelacja autorstwa Bartosza Lewickiego:

https://picasaweb.google.com/106441637073129008388/2013PPDiMWarszawa?authuser=0&feat=directlink

Poniżej wyniki finałów i galeria z zawodów:

Dzieci młodsze – dziewczynki:

Dzieci_mlodsze_dziewczynki

1. Anna Saloni – UKA Agama, Climbrock
2. Dominika Majszczyk – UKA Agama, Climbrock
3. Gabriela Piotrowska – UKA Agama, Climbrock
4. Maria Filipczyñska – UKA Agama, Climbrock

Dzieci młodsze – chłopcy:

Dzieci_mlodsze_chlopcy

1. Konstanty Sobański – UKA Agama, Climbrock
2. Maciej Klejman – UKA Agama, Climbrock
3. Grzegorz Urgacz – UKA Agama, Climbrock
4. Maciej Radzki – UKA Agama, Climbrock

Dzieci – dziewczynki:

Dzieci_dziewczynki

1. Maria Nazarewicz – Skarpa Lublin
2. Alicja Kwiatkowska – Skarpa Lublin
3. Wiktoria Wawrzeńczyk – KW Jastrzębie
4. Joanna Kędra – Skarpa Lublin

Dzieci – chłopcy:

Dzieci_chlopcy

1. Miłosz Bujak – Skarpa Bytom
2. Dominik Kłopotek – KW Jastrzębie
3. Mikołaj Szymecki – Skarpa Lublin
4. Ignacy Nieściór – Skarpa Lublin

Młodzicy – dziewczynki:

Mlodzicy_dziewczynki

1. Klaudia Woźniak – Skarpa Bytom
2. Natalia Woś – Skarpa Lublin
3. Aleksandra Kałucka – MKS Tarnovia
4. Natalia Kałucka – MKS Tarnovia

Młodzicy – chłopcy:

Mlodzicy_chlopcy

1. Rafał Bąk – CW Transformator
2. Gerard Rechul – Skarpa Lublin
3. Jakub Obracaj – KW Jastrzębie
4. Olaf Malinowski – Skarpa Lublin

Organizatorzy pragną podziękować sponsorom za wsparcie zawodów i ufundowanie nagród dla zawodników:

  • Climbrock — Mammut, sklep firmowy,
  • ProRock Climbing,
  • Jutrzenka,
  • Solidarność,
  • Salewa Warszawa,
  • Park Linowy Tarzanek,
  • Coffee Lovers
  • Przewodniki Jura.

Zawody dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

sponsorzy_

 

 

You might also like More from author